top

Okulary Julbo Vermont Classic Alti Arc 4 - black/red

548,79 zł 685,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Julbo Vermont Classic Alti Arc 4 to idealne rozwiązanie dla osób wybierających się w góry w dni, kiedy słońce świeci ostro. Wynika to z faktu niskiej przepuszczalności światła, więc spokojnie możesz patrzeć przed siebie, wiedząc, że wzrok nie zostanie porażony.

Ten model ma specjalne boczne kurtynki, które chronią przed słońcem padającym z boku. Jest to bardzo ważne i niewątpliwie praktyczne, gdyż zyskujesz kompleksową ochronę przed światłem, więć wszystko dostrzeżesz wyraźnie.

Klasyczne ramki w okularach Julbo Vermont Classic Alti Arc 4 to prawdziwy kunszt wykonania. Całość świetnie dopasowuje się do twarzy. Zastosowane giętkie zauszniki można dostosować w każdej płaszczyźnie. Możliwość zagięcia za uszami sprawia, że okulary utrzymają się na nosie niemal w każdych okolicznościach. Z boków zastosowano wykonane z naturalnej skóry osłonki, które nadają całości wyjątkowego wyglądu, ale przede wszystkim spełniają bardzo ważną funkcję – chronią przed dostawaniem się do oczu odbitych promieni słonecznych. Dzięki temu oczy są optymalnie chronione w czasie przebywania w pełnym słońcu.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Vermont Classic Alti Arc 4 posiadają dość mocno przycienione szkła Spectron 3 CF, które sprawdzają się w słonecznej i umiarkowanie słonecznej pogodzie. Soczewki w pełni zabezpieczają przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Niski stopień transmisji światła widzialnego dobrze zabezpiecza wzrok przed szybkim zmęczeniem w jasnym otoczeniu. Szybki są przy tym lekkie i charakteryzują się wysoką wytrzymałością, co jest zasługą wykonania ich z nowoczesnego poliwęglanu. Specjalna lustrzana warstwa zewnętrzna nadaje całości wyjątkowego charakteru.

Julbo Vermont Classic – wymiary:

  • Średnica soczewki – 51 mm
  • Rozstaw noska – 23 mm
  • Długość zauszników – 172 mm
Soczewka Alti Arc 4 przeznaczona do ochrony przed wyjątkowo mocnym słońcem, redukuje przemęczenie oczu oraz oślepiające promienie. Poliwęglanowa soczewka o stopniu absorpcji promieni 100% UVA, UVB, UVC, przepuszcza tylko 7% światła widzialnego. Tego modelu nie wolno używać w czasie prowadzenia pojazdów. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem antyrefleksyjnym eliminuje powstające odblaski, zapewnia idealną ostrość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.
Total Cover – kształt oprawek oraz dodatkowe osłonki z boków zapewniają maksymalną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi, które w tradycyjnych konstrukcjach dostają się do oczy z boku, od dołu oraz z góry. Maksymalna ochrona oczu przed ostrym słońcem jest szczególnie istotna na śniegu oraz wodzie.
Leather Side Shields – osłony boczne wykonane z naturalnej skóry zapewniają świetną ochronę przed odbitymi od śniegu promieniami słonecznymi.
360° adjustable temples – specjalnie zaprojektowane zauszniki można wyginać w każdym kierunku, aby optymalnie dopasować je do kształtu głowy. Rozwiązanie to jest gwarancją maksymalnego komfortu w czasie użytkowania okularów.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Julbo Vermont Classic Alti Arc 4 - black/red - opinie klientów

5.0
1 opinia