top

Okulary Julbo Rush - Reactiv 1-3 - black/red

639,59 zł 779,99 zł
-18%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Julbo Rush – Reactiv 1-3 to model dla rowerzystów, co objawia się w szerokim polu widzenia przez niego zapewnianym. Pozwoli to obserwować całą przestrzeń i starannie dobierać trasę, by uniknąć ewentualnych zagrożeń na szlaku.

Dlatego z tego modelu skorzystają fani zarówno górskiej, jak i typowo szosowej jazdy, ale swoje zastosowanie znajdzie on także w turystycznym ekwipunku. Kiedy jedziesz to ostatnią rzeczą, na którą masz ochotę, jest ściąganie okularów, gdy jest za ciemno, a te wykluczają tę irytującą czynność. Wszystko za sprawą fotochromu, który po prostu działa i sam dopasowuje się do zmiennych warunków oświetleniowych.

Okulary Julbo Rush – Reactiv 1-3 mają nowoczesną soczewkę Reactiv Performance 1 × 3. Jej fotochromowa technologia dopasowuje przepuszczalność światła to zmiennych warunków oświetleniowych panujących na stoku. Dzięki temu ten model zabierzesz, gdy raz świeci słońce, by po chwili zniknąć za chmurami. Poprawia to percepcję otoczenia, więc wszystko dostrzeżesz wyraźniej, co pozytywnie wpłynie na efektywność jazdy. Oprócz kolaży górskich, czy szosowych docenią to osoby wybierające się na rower w celach turystycznych. Wtedy przecież pedałuje się od świtu do nocy niezależnie od pogody. Dodatkowo soczewki Reactiv Performance 1×3 opracowano w konstrukcji Panoramic. Oznacza to, że pokrywają one całe pole widzenia, zapewniając szeroki kąt i pełne wsparcie wzroku w całym jego spektrum.

Okulary Julbo Rush – Reactiv 1-3 ze względu na swoje przeznaczenie mają soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego NXT. Jest ono trwalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Jak wiemy, w trakcie wysiłku fizycznego organizmu produkuje nadmiar wilgoci, a ta parując, może przysłonić soczewki, co jest zjawiskiem niepożądanym. Dlatego w tym modelu zastosowano konstrukcję Full Venting charakteryzującą się doskonałą wentylacją ograniczającą ten fizyczny proces. Okulary fotochromowe Julbo Rush – Reactiv 1-3 muszą także zachowywać stabilność konieczną do dynamicznego pokonywania kolejnych kilometrów na rowerze. Odpowiada za to sama konstrukcja tego modelu opływająca niejako twarz, co wsparte zostało zausznikami o elastycznych właściwościach oraz ich niezwykle przyczepnemu wykończeniu Grip Tech. Dodatkowo nosek 3D Fit Nose sprawia, że okulary fotochromowe Julbo nawet podczas całodziennego noszenia nie spowodują nieprzyjemnego ucisku.

Uzupełniono to rozwiązaniem w zausznikach Flex 3 temples, które powoduje, że z łatwością dopasujesz je do kształtu głowy. Przyda się to niezależnie, czy nosisz kask, czy jedziesz bez niego – chociaż nie jest to zalecana forma poruszania się na rowerze.

Okulary Julbo Rush – Reactiv 1-3 – najważniejsze cechy:

 • Soczewka Reactiv Performance 1 × 3 o przepuszczalności światła ok. 13/17% – 72/75%;
 • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego NXT o podwyższonej trwałości na zarysowania;
 • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
 • Soczewki Panoramic zapewniają wsparcie wzroku o szerokim kącie;
 • Noski 3D Fit Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
 • Flex 3 temples to zauszniki umożliwiające precyzyjne dopasowanie do głowy, czy kasku;
 • Konstrukcja Full Venting zadba o maksymalną wentylację pod okularami, co ograniczy ich parowanie;
 • Noski Grip Nose są przyczepne, nawet gdy skóra jest wilgotna;
 • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
 • Total Cover to szerokie soczewki zapewniające wsparcie wzroku w pełnym spektrum;
 • Symbol produktu: J5343314;

Wymiary Julbo Rush – Reactiv 1-3:

Średnica soczewki: ok. 50 mm;
Rozstaw noska: ok. 14 mm;
Długość zauszników: ok. 130 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 13/17% – 72/75%;

Konstrukcja okularów dopasowana do mniejszych twarzy.

Soczewka Reactiv Performance wykonana jest z najwyższej jakości materiału polikarbonowego, z którego wykonywane są m.in. szyby w helikopterach czy panoramiczne osłony w hełmach wojskowych. Zapewnia to niezrównaną trwałości na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle niski stopień zniekształceń widocznego obrazu. Soczewka fotochromatyczna dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, gwarantując komfort widzenia w każdej pogodzie. Została zaprojektowana tak, by każdy szczegół terenu był maksymalnie wyraźny. Soczewka Reactiv Performance ma zmienny stopień przyciemnienia wynoszący od 1 do 3, co przekłada się na przepuszczalność światła 13/17% – 72/75%.
Panoramic – soczewki o dużej powierzchni i odpowiednio dobranym kształcie zapewniają szeroki kąt widzenia. Takie rozwiązanie sprawdza się w czasie szybkiego przemieszczania się, pozwalając na niczym niezakłóconą obserwację otoczenia.
Full Venting – kształt soczewek i ramek został tak dobrany, aby zapewnić maksymalną wentylację szyb. Okulary z tym systemem są bardziej wytrzymałe na zaparowanie i doskonale sprawdzają się w czasie każdej pogody.
3D Fit Nose – specjalny kształt nosków pozwala na optymalne dopasowanie okularów, niezależnie od kształtu nosa. Możliwość lekkiej zmiany ich kształtu sprawia, że okulary perfekcyjnie trzymają się na nosie nawet przy dynamicznej aktywności.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Total Cover całkowita ochrona dająca maksymalne bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu J5343314
Kolor Czerwony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Sport Performance
Seria producenta Julbo Reactiv

Okulary Julbo Rush - Reactiv 1-3 - black/red - opinie klientów

0.0
0 opinie