top

Okulary Julbo Island - SP3CF - plum/pink

275,99 zł 344,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Julbo Island – SP3CF to dosyć wszechstronna konstrukcja, z którą wybierzesz się na szlaki, nad wodę, czy na miejską wędrówkę. Wynika to z uniwersalnej sportowej stylistyki, którą łatwo dopasować do różnych okazji. Zawsze jednak możesz liczyć na techniczne wsparcie wzroku i wyraźny obraz.

Ten model wyróżnia się dużą stabilnością, nawet gdy Twoja skóra jest wilgotna. Sprawia to, że wykonywanie bardziej dynamicznych aktywności jest w pełni możliwe, a ryzyko, że okulary spadną mniejsze. Dodatkowo ich szeroki krój pozwala cieszyć się ostrym obrazem w całym spektrum, więc będziesz mógł nie tylko obserwować to, co przed Tobą, ale i na bokach.

Okulary Julbo Island – SP3CF mają soczewki opracowane w technologii Spectron 3CF, której właściwości optyczne zadbają o wyrównanie kontrastów, więc wszystko dookoła Ciebie stanie się ostrzejsze i wyraźniejsze. Przepuszczalność światła dla tego modelu wynosi 12%, co sprawia, że jest on przeznaczony na ostre słońce, gdy chcesz ograniczyć ryzyko rażenia wzroku.

Okulary Julbo Island – SP3CF ze względu na swoje przeznaczenie wyposażono w soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego NXT. Jest ono trwalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Za stabilne przyleganie tego modelu do głowy odpowiada rozwiązanie Curved Temples polegające na specjalnym profilu zauszników. Dzięki temu nawet podczas dynamicznego poruszania okulary nie spadną z Twojego nosa. Dodatkowo w tym wspierane będą przez nosek Grip Nose oraz zauszniki Grip Tech o większej przyczepności nawet do wilgotnej skóry.

Okulary Julbo Island – SP3CF – najważniejsze cechy:

  • Technologia soczewek Spectron 3CF zapewnią klarowny obraz i równomierne rozłożenie kontrastów;
  • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego NXT o podwyższonej trwalsze na zarysowania;
  • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
  • Noski Grip Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Total Cover to szerokie soczewki zapewniające wsparcie wzroku w pełnym spektrum;
  • Curved Temples to specjalny kształt zauszników zachowujący stabilność okularów na głowie;
  • Symbol produktu: J5301126;

Wymiary Julbo Island – SP3CF:

Średnica soczewki: ok. 47 mm;
Rozstaw noska: ok. 11 mm;
Długość zauszników: ok. 125 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 12%;

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona dla całodziennej ochrony przed mocnym słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania uva, uvb, uvc. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem antyrefleksyjnym, eliminuje powstające odblaski, zapewniając idealną przejrzystość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość powłok na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie zewnętrznej powłoki, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Total Cover całkowita ochrona dająca maksymalne bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach.
Floating Cord – to rozwiązanie wynikające z potrzeb osób podejmujących się sportów wodnych w okularach Julbo. Jest to opaska (dostępna osobno) sprawiająca, że w przypadku upadku modelu do wody unosi się on na niej, nie tonąc. Dzięki temu ochrona przed zgubieniem okularów wzrasta, co docenisz, będąc nad wodą.
Curved Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Julbo Island - SP3CF - plum/pink - opinie klientów

0.0
0 opinie