top

Okulary Julbo Beach SP3CF - matt translucent blue

183,99 zł 229,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Julbo Beach SP3CF to model o sportowej stylistyce, który zabierzesz na szlak, ale i do miasta. Ta wszechstronność pozwoli cieszyć się doskonałymi soczewkami w różnych warunkach. Ich główną cechą jest wysoka wyrazistość obrazu, a tak jak wiemy, jest ważna zarówno dla efektów wizualnych, jak i bezpiecznego poruszania się w terenie.

Ten model pasuje do mniejszych i węższych twarzy, co jest bardzo ważną informacją. Marka Julbo podchodzi do klientów indywidualnie i dostarcza specjalnych rozwiązań dla nich, tak by każdy był zadowolony. Model ten wchodzi w skład kolekcji Travel, doskonale sprawdzając się zarówno w podróży, jak i podczas użytkowania na co dzień.

Okulary te wyposażono w nowoczesne soczewki Spectron 3CF, charakteryzujące się wyjątkowym wyglądem. Odpowiada za to unikalna, kolorowa i jednocześnie lustrzana powłoka zewnętrzna. Gwarantuje ona nie tylko wyróżniającą się stylistykę, ale również doskonale odbija znaczną część promieniowania. Soczewki powstały z mocnego poliwęglanu, a ich precyzyjne ukształtowanie gwarantuje obraz z możliwie małą ilością zniekształceń, oferując świetną widoczność. Okulary są przypisane do 3 kategorii ochrony, przez co świetnie sprawdzają się nawet przy mocnym nasłonecznieniu. Całkowita ochrona przed promieniowaniem UVA, B i C dobrze zabezpiecza wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieni słonecznych.

Fantastyczne okulary przeciwsłoneczne Julbo Beach Spectron 3CF to doskonałe połączenie klasycznych ramek, dopracowanych soczewek oraz wyjątkowej kolorystki. Idealny wybór podczas wypoczynku, jak i codziennych obowiązków.

Wymiary Julbo Beach SP 3CF:

  • Średnica soczewki – ok. 50 mm
  • Rozstaw noska – ok. 19 mm
  • Długość zauszników – ok. 127 mm</l

     

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona do całodziennej ochrony przed słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Soczewki zapewniają bardzo dobrą jakość widzenia oraz dużą wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie zewnętrznej powłoki Color Flash, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Julbo Beach SP3CF - matt translucent blue - opinie klientów

0.0
0 opinie