Okulary górskie Julbo Shield - Zebra - black/black

463,99 zł 579,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary górskie Julbo Shield doskonale sprawdzają się na większych wysokościach zapewniając wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Idealny wybór podczas trekkingów i wypraw górskich w pełnym słońcu. Dzięki fotochromowej soczewce ten model dopasuje przepuszczalność światła w zależności od panujących warunków, co jest wysoce praktycznym rozwiązaniem.

Wersja okularów przeciwsłonecznych Julbo Shield z najmocniej przyciemnionymi szybkami. To idealne rozwiązanie na najbardziej słoneczne dni, a także na duże wysokości, gdzie promienie słoneczne są znacznie silniejsze. Fantastyczna stylistyka tego modelu sprawi, że nie będziesz chciał go zdjąć również po zejściu w doliny- wystarczy tylko ściągnąć boczne osłonki.

Okulary przeciwsłoneczne Julbo Shield Zebra to niezwykle nowoczesny model, który świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Odpowiednio zagięte nauszniki zostały wykończone miękkim i przyczepnym materiał. Dzięki temu okulary pozostają stabilnie na głowie nawet przy dynamicznych ruchach wykonywanych podczas wspinaczki lub trekkingu. Podobny materiał zastosowano przy nosku. Ma to duży wpływ na komfort noszenia okularów, szczególnie podczas ich długiego użytkowania.

Zastosowane są tutaj wysokiej jakości fotochromowe soczewki* Zebra*. Dzięki użyciu zaawansowanych materiałów dostosowują one stopień przepuszczalności światła widzialnego do pogody. W bardziej słonecznych warunkach całość automatycznie się przyciemnia, natomiast przy słabszym świetle okulary robią się jaśniejsze. Dzięki temu model ten wyśmienicie sprawdza się przez cały dzień, zapewniając świetną widoczność w zmiennym oświetleniu. Nie ma przy tym potrzeby wymiany szybek czy jakiejkolwiek obsługi. Stopnie przyciemnienia optymalnie sprawdzają się w słoneczne i umiarkowanie słoneczne dni.

Dla przeciwdziałania szybkiemu parowaniu okularów Julbo Shield Zebra w niesprzyjających warunkach pogodowych, zastosowano niewielkie otwory wentylacyjne po bokach. Niezwykle funkcjonalny jest również dołączony do okularów pasek z możliwością przypięcia go do zauszników. Doskonale ochroni je przed upuszczeniem, a także pozwoli zawiesić na szyi.

Wymiary Julbo Shield Zebra:
  • Średnica soczewki - 59 mm
  • Rozstaw noska - 17 mm
  • Długość zauszników - 130 mm

Soczewki Zebra są wykonane z najwyższej jakości materiału NXT z którego wykonywane są m.in. szyby w helikopterach, czy panoramiczne osłony w hełmach wojskowych. Zapewnia to niezrównaną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle niski stopień zniekształceń widocznego obrazu. Zastosowane szkła posiadają właściwości fotochromowe o szybkiej aktywacji i stopniu przyciemniania 2-4. Uwaga – okulary o stopniu przyciemnienia 4 nie mogą być używane w trakcie prowadzenia pojazdów. Soczewka dostosowuje się do panujących warunków, przepuszczając światło widzialne na poziomie 7-35%. Specjalne wykończenie od środka soczewki utrudnia parowanie szkieł, a zewnętrzna powłoka sprawia, że woda optymalnie spływa po jej zewnętrznej powierzchni i szybko odparowuje. Soczewki Zebra zatrzymują 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC.
Total Cover – kształt oprawek oraz dodatkowe osłonki z boków zapewniają maksymalną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi, które w tradycyjnych konstrukcjach dostają się do oczy z boku, od dołu oraz z góry. Maksymalna ochrona oczu przed ostrym słońcem jest szczególnie istotna na śniegu oraz wodzie.
Removable Soft Shields - zdejmowalne miękkie osłony boczne, dobrze chronią przed ostrym światłem słonecznym, a w razie potrzeby można je łatwo zdjąć.
Curved Temples: końcówki dobrze dopasowują się do kształtu głowy dzięki nadanemu im kształtowi.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose - komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Air Flow Ventilation – specjalnie zaprojektowany kształt oprawek sprzyja odpowiedniemu przepływowi powietrza, dzięki czemu okulary nie parują tak łatwo jak tradycyjne modele.
Adjustable Cord – do okularów załączono regulowane pasek, który można łatwo przypiąć do zauszników. Zapobiegnie on łatwemu zgubieniu okularów i pozwoli zawiesić je na szyi, kiedy nie będą używane.

Okulary górskie Julbo Shield - Zebra - black/black - opinie klientów

0.0
0 opinie