Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary górskie Cebe Jorasses M - matt grey lime - CAT 4 silver

Cena promocyjna 279,20 zł Cena regularna 349,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary górskie Cebe Jorasses M charakteryzują się czwartą kategorią zaciemnienia, co sprawia, że doskonale poprawią komfort widzenia podczas wyjazdów w góry, kiedy słońce silnie operuje, a jego promienie dodatkowo odbijają się od warstwy śniegu. Pozwolą ochronić oczy od jego szkodliwego działania.

Marka Cebe specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych okularów, które świetnie sprawdzą się podczas różnych form aktywności w zależności od profilu konkretnego modelu. Okulary górskie Cebe Jorasses M powstały z myślą o wsparciu miłośników górskiej aktywności, którzy chcą zadbać o swój wzrok, a przy tym cieszyć się dopracowanym designem całości.

Górskie okulary Cebe Jorasses M to model, w którym zastosowano soczewki Peak Grey Cat.4 Silver AR. Dzięki nim nie będziesz odczuwać dyskomfortu spowodowanego silnym promieniami słonecznymi, które rażą oczy. Wynika to z czwartej kategorii zaciemnienia soczewek doskonale sprawdzającej się podczas wysokiego nasłonecznienia. Dzięki temu komfort widzenia zostanie podniesiony, redukując konieczność ciągłego mrużenia oczu. W modelu tym wykorzystano także powłokę antyrefleksyjną, która poprzez ograniczenie refleksów świetlnych sprawia, że widziany obraz jest bardziej wyrazisty.

Soczewki górskich okularów Cebe Jorasses M zostały także wzmocnione poprzez utwardzenie Anit-Scratch Coating, dzięki czemu są bardziej odporne na zarysowania. Całość wykorzystuje również lustrzaną powłokę, która sprawia, że użytkownik okularów doskonale się prezentuje. Model ten posiada gumowe wykończenie nosków, dzięki którym stabilnie leży na twarzy, pozostając umiejscowionym na niej podczas wykonywania ruchów głowy. Został zaprojektowany także z zastosowaniem osłonek, które dbają, aby promienie słoneczne nie przedostawały się od strony bocznej, w ten sposób rażąc oczy.

Górskie okulary Cebe Jorasses M przypadną do gustu miłośnikom wędrówek szlakami podczas słonecznych dni.

Cebe Jorasses M najważniejsze cechy:
  • Soczewki Peak Grey Cat.4 Silver AR sprawdza się na górskich szlakach, przepuszczając 6% światła widzialnego (Kat. 4), (w tych okularach nie można prowadzić samochodu);
  • Zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Boczne osłonki lepiej zabezpieczają przed odbitym światłem;
  • Dopasowanie typu Medium Fit – idealne dla osób o standardowym kształcie głowy;
  • Powłoka antyrefleksyjna zapewnia lepszą wyrazistość widzenia;
  • Powłoka Anit-Scratch Coating to specjalne utwardzenie, które zwiększa ochronę soczewki przed zarysowaniami i ścieraniem;
  • Gumowe wykończeni nosków zapewnia stabilność;

Wymiary: Wymiary soczewki: ok. 58,7 × 38 mm; Długość zauszników: ok. 130 mm; Rozstaw noska: ok. 17,2 mm;
Właściwości soczewek:
Soczewki Peak Grey Cat.4 Silver AR oferują 4 -ty stopień przyciemnienia i doskonale sprawdzą się w czasie słonecznych dni, przepuszczając 6% światła widzialnego (kat. 4). Dzięki powłoce antyrefleksyjnej poprawiają wyrazistość widzenia, a Anit-Scratch Coating sprawia, że są bardziej wytrzymałe na zarysowania. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015.
Okulary górskie Cebe Jorasses M - matt grey lime - CAT 4 silver - opinie klientów
0.0
0 opinie