top

Okulary górskie Cebe Everest - matt black grey - CAT 4 blue

399,99 zł 499,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary górskie Cebe Everest to model o wysokim stopniu przyciemnienia, który doskonale sprawdzi się w trakcie pogodnego dnia spędzanego aktywnie, czy na przemierzaniu szlaków, czy też ciesząc się spływem kajakowym. Chronią od promieniowania UVA i UVB, sprawiając jednocześnie, że promienie słońce nie są tak dokuczliwe dla wygody widzenia.

Kolejny kilometr szlaku za Tobą i prawie zapomniałeś, że masz je na sobie. Mowa o okularach górskich Cebe Everest. Dzięki gumowym wykończeniom całość stabilnie leży na twarzy podczas przemieszczania się, co zapewnia wysoki komfort podczas ich użytkowania w trakcie aktywności. Będą więc doskonałym partnerem rożnych form spędzania czasu podczas słonecznych dni.

Okulary górskie Cebe Everest to gama dopracowanych rozwiązań. Ich mineralne soczewki Blue Flash Mirror doskonale dbają o ochronę przed rażącymi promieniami słońca, kiedy operuje ono naprawdę mocno. Wynika to z czwartej kategorii przyciemniania, która oznacza, że okulary przepuszczają jedynie 6% widzianego światła, dbając o Twój komfort w trakcie pogodnego dnia. Wykorzystują również powłokę antyrefleksyjną, która redukuje odbijanie się światła pogarszające wyraźnie widzenie. Soczewki wykonane zostały również przy użyciu powłoki Anit-Scratch Coating, która sprawia, że są bardziej odporne na przypadkowe zarysowania. Wszystkie te aspekty świetnie ze sobą współgrają, tak aby komfort w trakcie użytkowania modelu był jak najwyższy.

Okulary górskie Cebe Everest to będą stabilnie umiejscowiona na twarzy dzięki gumowym wykończeniom w części przy skroni oraz na zausznikach. Takie rozwiązania sprawią, że całość nie będzie przemieszczała się, kiedy będziesz odwracał głowę, aby podziwiać mijane widoki czy wypatrywać przeszkód. Ponadto oprawka wykorzystuje specjalne otwory, które zadbają o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu komfort przy skórze podczas wysiłku zostanie zwiększony. Dodatkowo całość posiada przyjemy dla oka sportowy design, który wsparty został lustrzaną powłoką soczewek. Dzięki temu okulary będą stylowym akcentem Twojego sportowego outfitu.

Okulary górskie Cebe Everest zapewnią ochronę przed promieniowaniem UV dbając jednocześnie o wygodę podczas ich użytkowania.

Cebe Everest najważniejsze cechy:
  • Posiadają sportowy design;
  • Soczewki mineralne Blue Flash Mirror z powłoką antyrefleksyjną przepuszczają 6% światła widzialnego (kat. 4), zapewniając bardzo wysoką ochronę (w tych okularach nie można prowadzić samochodu);
  • Gumowe wykończenia w okolicy skroni oraz na noskach odpowiadają za stabilność okularów podczas wykonywania ruchów głowy;
  • Powłoka Anit-Scratch Coating to specjalne utwardzenie, które zwiększa ochronę soczewki przed zarysowaniami i ścieraniem;
  • Zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Oprawki z otworami wentylacyjnymi dla zapewniania cyrkulacji powietrza;
  • Możliwość przewleczenia paska przez otwory w zausznikach.

Wymiary: Wymiary soczewki: ok. 58,2 × 41,7 mm; Długość zauszników: ok. 122 mm;

Rozstaw noska: ok. 17,6 mm;

Soczewki Blue Flash Mirror oferują czwarty stopień przyciemnienia i doskonale sprawdzą się w czasie bardzo słonecznych dni, przepuszczając jedynie 6% światła widzialnego. Są to soczewki mineralne, które zapewnią Ci przejrzystość widzenia, a także cechują się większa wytrzymałością. Lustrzana powłoka sprawia dodatkowo, że okulary prezentują się po prostu świetnie.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary górskie Cebe Everest - matt black grey - CAT 4 blue - opinie klientów

0.0
0 opinie