Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Goggle Steno T Optical Rim - matt black/white - PHOTO 1-3

Cena promocyjna 254,15 zł Cena regularna 299,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Steno T powstały m.in. z myślą o osobach, które poruszają się po górach, gdzie ciężko o jednolity poziom nasłonecznienia. Fotochromatyczne soczewki Transmatic G-Lens dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, balansując płynnie między kategorią 1 i 3.

Oprawki zostały zaprojektowane z charakterem, ich geometryczny kształt nadaje im pożądanej dynamiki. W zausznikach znajdują się otwory pozwalające na przytroczenie sznureczka, który pomoże zabezpieczyć użytkownika przed zgubieniem okularów w trakcie aktywności, przykładowo podczas jazdy na rowerze.

Dla zapewnienia właściwego przylegania do twarzy, tak ważnego gdy poruszamy się z dużą intensywnością, przemierzając kolejne kilometry w biegu lub na dwóch kółkach, okulary zostały wyposażone w technologię Head-Fit. Dzięki niej noski i zauszniki można łatwo wyregulować, a materiał, z którego zostały wykonane zapamięta raz nadany mu kształt.

Bazę oprawek stanowi poliwęglan, charakteryzujący się wysoką twardością. Szkła nie powodują zaburzeń widzenia i zniekształceń. Oczy są właściwie zabezpieczone przed promieniami słonecznymi poprzez zastosowany filtr UV. Soczewki posiadają zmienną kategorię przyciemnienia, która przechodzi od 1 do 3, co oznacza przepuszczalność światła na poziomie 8-80% światła. Należy stosować je w dni o zmieniającym się oświetleniu.

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Steno T posiadają twarde etui, które pozwala na zabezpieczenie okularów przed uszkodzeniami w trakcie transportu. To niezwykle przydatny gadżet, jeśli zdarzyło nam się złamać lub porysować okulary. Etui jest praktyczne oraz stylowe, świetnie współgrając z okularami.

Goggle Steno T (E843-4P) najważniejsze cechy:
  • Filtr UV 400 to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
  • Oprawki PC zbudowane z poliwęglanu, cechującego się lekkością;
  • Okulary wyposażone w fotochromatyczne soczewki Transmatic G-Lens, które dopasowują się do zmiennych warunków oświetlenia;
  • Kategoria soczewki 1-3 to przepuszczalność 8-80% światła;
  • Soczewka właściwa do użytkowania w zmiennych warunkach oświetlenia od mocnego nasłonecznienie po słabe;
  • Za sprawą technologii Head-Fit możliwe jest dopasowanie okularów do indywidualnego kształt głowy;
  • Do okularów dołączone zostało twarde etui.

Transmatic G-Lens to soczewki fotochromatyczne zaprojektowane tak, by szybko i efektywnie dostosowywać się do zmiennych warunków oświetleniowych. Pod wpływem promieni słonecznych kategoria soczewek zmienia się od kat. 1 do kat. 3, co pozwala na możliwość korzystania z okularów zarówno w cieniu jak i w słońcu.
Head-Fit gwarantuje dopasowanie do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów i rozwiązań technicznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.
Okulary Goggle Steno T Optical Rim - matt black/white - PHOTO 1-3 - opinie klientów
0.0
0 opinie