Okulary Goggle Riza - white/grey - POL 2 silver mirror

60,00 zł 149,99 zł
60% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 5,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary Goggle Riza to doskonały wybór, kiedy chcesz zapewnić sobie właściwą ochronę od promieniowania UV podczas mniejszego nasłonecznienia. Możesz po nie sięgnąć nie tylko w trakcie codziennych miejskich spacerów, ale także kiedy chciałbyś bardziej aktywnie spędzić wiosenny weekend. Ich lustrzane wykończenie z pewnością doda Ci stylowego looku.

Jak mówi wiele osób, słońce to naturalne endorfiny. Jednak promieniowanie UV jest bardzo szkodliwe dla naszego wzroku. Aby zabezpieczyć się przed jego negatywnym wpływem podczas mniej nasłonecznionych dni postaw na okulary Goggle Riza. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji zapewnią także wygodę podczas ich użytkowania.

Okulary Goggle Riza zostały stworzone z poliwęglanu, dzięki czemu ich szkła są bardziej odporne na zarysowania, a całość charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia.

Dodatkowo możesz je odpowiednio dopasować do twarzy, dzięki rozwiązaniu Head Fit, które sprawia, że tworzywo zastosowane do wykonania nosków i zauszników zapamiętuje nadanym im kształt. Co więcej, aby właściwie wyregulować te elementy nie musisz prosić o pomoc specjalisty, bez problemu zrobisz to sam. Contoured Foam to kolejna technologia zastosowana w przedstawionym modelu. Polega na wyposażeniu okularów w wyprofilowane wkładki, które odpowiadają za ich możliwości dostosowania się różnych typów twarzy.

Soczewki w okularach Goggle Riza posiadają filtr UV 400, który jest barierą dla szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Dodatkowo, wyposażone zostały w powłokę Reflex. Jej zadaniem jest ochrona oczu od promieniowania podczerwonego, a także redukowanie odblasków. Dzięki takiemu działaniu możesz cieszyć się polepszonym komfortem widzenia. Druga kategoria przyciemnienia pozwala na właściwe korzystanie z ochrony okularów podczas mniej nasłonecznionych dni. Co więcej, szkła od wewnętrznej strony posiadają specjalną powłokę Fog Block G-Lens, która redukuje ich parowanie występujące podczas intensywniejszego wysiłku. Całość możesz schować do załączonego pokrowca, a także zwiększyć możliwości zastosowania modelu, dzięki wyposażeniu w elastyczny pasek.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Riza radzą sobie nie tylko z promieniowanie UV, ale także są barierą dla szkodliwego promieniowania podczerwonego. Oprócz zapewnienia ochrony od słońca, oferują także wygodę nawet podczas dłuższego noszenia.

Goggle Riza najważniejsze cechy:
  • Filtr UV 400 jest skuteczną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym;
  • Kategoria przyciemnienia soczewki w sprawdzi się w dni o mniejszym nasłonecznieniu;
  • Soczewki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością i nie powodują zniekształceń i zaburzeń widzenia;
  • Wyposażenie szkieł w technologię Reflex zapewnia ochronę od promieniowania podczerwonego, a także redukuje odblaski i polepsza komfort widzenia;
  • Powłoka Fog Block G-Lens redukuje możliwość zaparowania szkieł podczas intensywniejszego wysiłku;
  • Technologie Head Fit i Contoured Foam sprawiają, że model ten łatwiej dopasowuje się do twarzy;
  • Dostarczane w pokrowcu oraz z elastycznym paskiem.

Head-Fit to technologia, która ułatwia dopasowanie okularów do różnych typów twarzy. Noski czy zauszniki można wyregulować samemu, a dzięki specjalnemu materiałowi użytemu do ich wykonania, zapamiętają nadany im kształt.
Soczewka Reflex G-Lens pokryta lustrzaną powłoką. Gwarantuje ona zwiększoną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym oraz redukuje odblaski, by poprawić komfort widzenia.
Fog Block G-Lens to specjalnie stosowana powłoka, której zadaniem jest redukcja możliwości zaparowania szkieł podczas intensywniejszego wysiłku.
Contoured Foam to specjalne miękkie i wyprofilowane wkładki, które mają za zadanie dostosować się do twarzy, podnosząc tym samym komfort podczas użytkowania okularów.

Okulary Goggle Riza - white/grey - POL 2 silver mirror - opinie klientów

0.0
0 opinie