Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Goggle Nobe - POL 3 white/blue - matt navy/orange

Cena promocyjna 118,15 zł Cena regularna 139,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary Goggle Nobe – POL 3 white/blue doskonale sprawdzą się podczas górskich wędrówek, znacznie poprawiając odbiór otoczenia. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknem naturalnego otoczenia, a także chronić swój wzrok.

Polaryzacja w okularach powoduje, że kontrasty się równoważą, a refleksy znikają. Dzięki temu wszystko stanie się wyraźniejsze, a odbiór barw naturalny. Sprawi to, że po powrocie do miasta ze szlaku nie będziesz chciał ściągać okularów z nosa i skorzystasz z nich na co dzień.

Oprawki zostały wykonane z poliwęglanu, charakteryzującego się niską wagą. Okulary mają sportową linię, jednak z powodzeniem można założyć je również na co dzień. Soczewki polaryzacyjne Polarized Protec G-Lens wyposażono w lustrzaną powłokę Reflex. W ten sposób nie tylko zwiększają ochronę przed promieniowaniem podczerwonym, ale również redukują odblaski, podnosząc komfort widzenia.

Soczewki Polarized Protec G-Lens ograniczają refleksy, powstające od wody i śniegu. Zwiększają komfort widzenia poprzez wzmocnienie ostrości oraz wyrazistości barw. Kształty i kolory stają się zatem wyjątkowo wyraźne. Znika obawa przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ponieważ soczewki posiadają filtr UV 400. Soczewki posiadają 3 kategorię przyciemnienia, przepuszczają 8-18% światła. Zostały zaprojektowane do stosowania w dni o intensywnym natężeniu światła słonecznego.

Okulary polaryzacyjne Goggle Nobe – POL 3 white/blue posiadają dedykowany pokrowiec z mikrofibry. Pomoże on odpowiednio je transportować oraz ułatwi znalezienie okularów w plecaku. A co najważniejsze zabezpieczy szkła przed porysowaniem od pozostałego ekwipunku czy rzeczy przenoszonych w miejskiej torbie.

Okulary polaryzacyjne Goggle Nobe – POL 3 to techniczne wsparcie wzroku, które jest niezbędne podczas górskiego trekkingu.

Goggle Nobe (E108-2P) najważniejsze cechy:

  • Wyposażone w polaryzacyjne soczewki Polarized Protec G-Lens z lustrzaną powłoką Reflex, zwiększającą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym;
  • Soczewki zapewniają wysoki komfort widzenia;
  • Posiadają filtr UV 400, skutecznie chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym;
  • Kategoria soczewki 3 oznacza przepuszczanie 8-18% światła;
  • Soczewka przeznaczona do stosowania w dni o intensywnym natężeniu światła słonecznego;
  • Oprawki PC wykonane z poliwęglanu, charakteryzującego się lekkością;
  • W zestawie znajduje się praktyczny pokrowiec z mikrofibry.
Soczewka Polarized Protec G-Lens ogranicza do minimum refleksy czyli odbicia światła, od wody i śniegu. Wysoki komfort widzenia osiągnięto poprzez wzmocnienie ostrości oraz zwiększenie wyrazistości barw.
Soczewka Reflex G-Lens pokryta lustrzaną powłoką. Gwarantuje ona zwiększoną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym oraz redukuje odblaski, by poprawić komfort widzenia. Do stosowania w warunkach silnego nasłonecznienia.
Okulary Goggle Nobe - POL 3 white/blue - matt navy/orange - opinie klientów
0.0
0 opinie