Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 15 % Okulary Goggle Kivo T - matt black/cristal - PHOTO 2-3
 • - 15 % Okulary Goggle Kivo T - matt black/cristal - PHOTO 2-3
 • - 15 % Okulary Goggle Kivo T - matt black/cristal - PHOTO 2-3
 • - 15 % Okulary Goggle Kivo T - matt black/cristal - PHOTO 2-3

Okulary Goggle Kivo T - matt black/cristal - PHOTO 2-3

 • 169,00 143,65
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 8,90

  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 250,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Okulary Goggle Kivo T posiadają fotochromatyczne i polaryzacyjne soczewki. Takie rozwiązanie pozwoli na użytkowanie okularów w warunkach górskich jak i miejskich. Soczewki dopasowują się do aktualnych warunków nasłonecznienia, dzięki czemu będą świetnym kompanem podczas poruszania się po szlaku. Równie dobrze poradzą sobie w zacienionym lesie jak i w pełnym słońcu na grani.

A to wszystko za sprawą fotochromatycznych soczewek Transmatic G-Lens. Są one również polaryzacyjne, a więc ograniczają one refleksy od śniegu i wody. Wysoki komfort widzenia zostaje osiągnięty poprzez podniesienie ostrości oraz wzmocnienie wyrazistości barw. Oprawki bazują na poliwęglanie gwarantując znakomitą zależność między wytrzymałością i wagą.

Oczy są właściwie zabezpieczone przed promieniami słonecznymi poprzez zastosowany filtr UV. Soczewki posiadają zmienną kategorię przyciemnienia 2-3, za sprawą której przepuszczają 8-43% światła. Należy stosować je w dni o intensywnym i średnim nasłonecznieniu. To idealne rozwiązanie, jeśli poruszamy się po szlaku, a słońce raz po raz traci i zyskuje na sile.

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Kivo T posiadają pokrowiec z mikrofibry, który pozwala na zabezpieczenie okularów przed uszkodzeniami w trakcie transportu. To niezwykle przydatny gadżet, jeśli zdarzyło nam się porysować okulary.

Goggle Kivo T (E924P-1P) najważniejsze cechy:

 • Filtr UV 400 to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
 • Oprawki zostały wykonane z poliwęglanu charakteryzującego się lekkością i wytrzymałością;
 • Posiadają soczewki Polarized Protec G-Lens ograniczające refleksy;
 • Okulary wyposażone w fotochromatyczne soczewki Transmatic G-Lens, które dopasowują się do zmiennych warunków oświetlenia;
 • Kategoria soczewki 2-3 to przepuszczalność 8-43% światła;
 • Soczewka właściwa do użytkowania zmiennych warunkach mocnego i średniego nasłonecznienia;
 • Do okularów dołączono pokrowiec z mikrofibry.
Soczewka Polarized Protec G-Lens ogranicza do minimum refleksy czyli odbicia światła, od wody i śniegu. Wysoki komfort widzenia osiągnięto poprzez wzmocnienie ostrości oraz zwiększenie wyrazistości barw.
Transmatic G-Lens to soczewki fotochromatyczne zaprojektowane tak, by szybko i efektywnie dostosowywać się do zmiennych warunków oświetleniowych. Pod wpływem promieni słonecznych kategoria soczewek zmienia się od kat. 1 do kat. 3, co pozwala na możliwość korzystania z okularów zarówno w cieniu jak i w słońcu.

Załączniki:

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Polecamy do kompletu

Produkty podobne