Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Okulary Goggle Hardclaw - matt black - CAT 3 blue mirror

 • 219,00
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 8,90

  Dostawa gratis dla zamówień powyżej 250,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Okulary Goggle Hardclaw to optymalny do sportowej działalności model. Oprawki są wyjątkowo trwałe z uwagi na bazę jaką stanowi poliwęglan. Osoby z wadą wzroku mogą bez problemu osadzić w nich szkła korekcyjne dzięki ramce optycznej Optical Rim. W ten sposób oczy są chronione w każdych warunkach.

Soczewki zostały wyposażone w lustrzaną powłokę Reflex zwiększającą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. System Change pozwala na wymianę szkieł na jedną z dwóch zapasowych par. Takie rozwiązanie umożliwia ich właściwe dopasowanie do zmieniających się warunków pogodowych.

Dla zapewnienia właściwego przylegania do twarzy, tak ważnego gdy poruszamy się z dużą intensywnością, przemierzając kolejne kilometry w biegu lub na dwóch kółkach, okulary zostały wyposażone w technologię Head-Fit. Dzięki niej noski i zauszniki można łatwo wyregulować, a materiał, z którego zostały wykonane zapamięta raz nadany mu kształt.

Bazę dla soczewek i oprawek stanowi poliwęglan, charakteryzujący się wysoką twardością. Szkła nie powodują zaburzeń widzenia i zniekształceń. Oczy są właściwie zabezpieczone przed promieniami słonecznymi poprzez zastosowany filtr UV. Soczewki posiadają 3 kategorię przyciemnienia, za sprawą której przepuszczają 8-18% światła. Należy stosować je w dni o intensywnym nasłonecznieniu.

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Hardclaw posiadają twarde etui, które pozwala na zabezpieczenie okularów przed uszkodzeniami w trakcie transportu. To niezwykle przydatny gadżet, jeśli zdarzyło nam się złamać lub porysować okulary. Dodatkowo w komplecie znajdują się dwie pary wymiennych soczewek w ramach Change System. Dzięki nim można szybko i łatwo dopasować soczewki do zmiennych warunków. Jedna para w kolorze żółtym, druga w przeźroczystym.

Goggle Hardclaw (E602R-3R) najważniejsze cechy:

 • Filtr UV 400 to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
 • Oprawki PC zbudowane z poliwęglanu, cechującego się lekkością;
 • Soczewki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością, nie powodują zniekształceń i zaburzeń widzenia;
 • Szkła posiadają lustrzaną powłokę Reflex, która zwiększa ochronę przed promieniowaniem podczerwonym;
 • Kategoria soczewki 3 to przepuszczalność 8-18% światła;
 • Soczewka właściwa do użytkowania w dni o intensywnym natężeniu światła;
 • Okulary wyposażone w Change System, umożliwiający wymianę soczewek, by dopasować je do panujących warunków;
 • W zestawie znajdują się 2 pary dodatkowych soczewek w kolorach Clear i Yellow (cat. 0);
 • Za sprawą technologii Head-Fit możliwe jest dopasowanie okularów do indywidualnego kształt głowy;
 • Okulary wyposażono w Optical Rim, które pozwala osadzić szkła korekcyjne;
 • Do okularów dołączone zostało twarde etui.
Change System umożliwia wymianę soczewek, by dostosować okulary do aktualnych warunków atmosferycznych. W zestawie znajduje się przynajmniej jedna dodatkowa soczewka.
Head-Fit gwarantuje dopasowanie do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów i rozwiązań technicznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.
Soczewka Reflex G-Lens pokryta lustrzaną powłoką. Gwarantuje ona zwiększoną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym oraz redukuje odblaski, by poprawić komfort widzenia. Do stosowania w warunkach silnego nasłonecznienia.
Optical Rim to ramka pozwalająca na osadzenie szkieł korekcyjnych, dla osób z wadą wzroku.

Załączniki:

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Polecamy do kompletu

Produkty podobne