Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Okulary Goggle Faun - matt black - POL 3 red

Cena promocyjna 143,65 zł Cena regularna 169,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Okulary Goggle Faun zostały zaopatrzone we właściwości, które sprawiają, że ten model dobrze spisze się zarówno podczas górskich aktywności jak i intensywnego spędzania czasu w mieście. Soczewki i oprawki wykonano z wytrzymałego materiału, szkła posiadają dodatkową wewnętrzną powłokę, która ochroni użytkownika przed wpływającą negatywnie na widzenie parą wodną. Z zewnątrz naniesiono powłokę lustrzaną Reflex, która podnosi poziom ochrony przed promieniowaniem podczerwonym.

Soczewki można wymieniać wedle uznania i zmieniających się warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu systemu Change można zastąpić je jedną z dwóch par zapasowych. Szkła są polichromatyczne, dzięki czemu zyskują one oryginalny wygląd, a ich barwa przechodzi z czerwieni w żółtą. By okulary we właściwy sposób przylegały do twarzy, zaopatrzono je w technologię Head-Fit. Noski i zauszniki można łatwo wyregulować, a materiał zapamięta raz nadany mu kształt.

Szkła wyposażono w dodatkową powłokę wewnętrzną o nazwie Fog Block. Posiada ona właściwości minimalizujące zaparowanie szkieł związane z wysiłkiem. To cenne wyposażenie szczególnie dla osób, które lubią sport i aktywności o dużej intensywności. Należy odpowiednio chronić ją przed zarysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Soczewki zostały wykonane z poliwęglanu charakteryzującego się wysoką twardością, nie powodują one zaburzeń widzenia i zniekształceń. Oczy są właściwie zabezpieczone przed promieniami słonecznymi poprzez zastosowany filtr UV. Soczewki posiadają 3 kategorię przyciemnienia, za sprawą której przepuszczają 8-18% światła. Należy stosować je w dni o intensywnym nasłonecznieniu.

Przeciwsłoneczne okulary Goggle Faun posiadają twarde etui, które pozwala na zabezpieczenie okularów przed uszkodzeniami w trakcie transportu. To niezwykle przydatny gadżet, jeśli zdarzyło nam się złamać lub porysować okulary. Dodatkowo w komplecie znajdują się dwie pary wymiennych soczewek w ramach Change System. Dzięki nim można szybko i łatwo dopasować soczewki do zmiennych warunków. Jedna para w kolorze żółtym, druga w przeźroczystym.

Goggle Faun (T579-1P) najważniejsze cechy:
 • Filtr UV 400 to podstawowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
 • Oprawki PC zbudowane z poliwęglanu, cechującego się lekkością;
 • Soczewki wykonane z poliwęglanu charakteryzują się wysoką twardością, nie powodują zniekształceń i zaburzeń widzenia;
 • Szkła posiadają lustrzaną powłokę Reflex, która zwiększa ochronę przed promieniowaniem podczerwonym;
 • Kategoria soczewki 3 to przepuszczalność 8-18% światła;
 • Soczewka właściwa do użytkowania w dni o intensywnym natężeniu światła;
 • Okulary wyposażone w Change System, umożliwiający wymianę soczewek, by dopasować je do panujących warunków;
 • W zestawie znajdują się 2 pary dodatkowych soczewek w kolorach Clear i Yellow (cat. 0);
 • Okulary posiadają wewnętrzną powłokę Fog Block, która minimalizuje zaparowanie szkieł;
 • Za sprawą technologii Head-Fit możliwe jest dopasowanie okularów do indywidualnego kształt głowy;
 • Do okularów dołączone zostało twarde etui.

Change System umożliwia wymianę soczewek, by dostosować okulary do aktualnych warunków atmosferycznych. W zestawie znajduje się przynajmniej jedna dodatkowa soczewka.
Head-Fit gwarantuje dopasowanie do indywidualnego kształtu głowy poprzez zastosowanie specjalnych materiałów i rozwiązań technicznych. Regulacja nosków i końcówek zauszników okularów wykonanych z inteligentnego materiału, który zapamiętuje i utrzymuje nadany mu kształt.
Fog Block G-Lens to powłoka umieszczona na wewnętrznej stronie soczewki o właściwościach minimalizujących zaparowanie szkieł podczas wysiłku. Należy odpowiednio chronić ją przed zarysowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Szczególną uwagę należy zwrócić na materiały, którymi czyszczone są szkła.
Soczewka Reflex G-Lens pokryta lustrzaną powłoką. Gwarantuje ona zwiększoną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym oraz redukuje odblaski, by poprawić komfort widzenia. Do stosowania w warunkach silnego nasłonecznienia.
Okulary Goggle Faun - matt black - POL 3 red - opinie klientów
0.0
0 opinie