Okulary Goggle Atlas - matt celadon/red - CAT 3 red

125,99 zł 139,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 5,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary Goggle Atlas – CAT 3 to partner terenowych biegów odbywających się w słoneczne dni, gdy istotna jest optyczna ochrona wzroku. Jest to ważne, gdyż ostre promienie potrafią wyjątkowo uprzykrzyć każdą aktywność, więc wybierając ten model, zapewnisz sobie techniczne wsparcie.

Ten model ma czerwoną soczewkę, która zapewnia funkcjonalne wsparcie podczas górskich biegów. Poprawia ona bowiem kontrasty, a także czyni widziany obraz wyraźniejszym. Dzięki temu w porę dostrzeżesz ewentualne zagrożenia na szlaku, co ułatwi jego bezpieczne pokonywanie.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Atlas – CAT 3 mają soczewkę Reflex G-Lens, w której zastosowano powłokę odblaskową. Jej zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych, co wspiera kategorię przyciemnienia tego modelu. Ta wynosi 3, co oznacza, że przepuszcza światło na poziomie 8-18%, co sprawdzi się w dni, kiedy niebo jest czyste, a słońce ostro świeci. Dodatkowo projektanci Goggle zastosowali tu kolejną technologię, którą jest Fog Block G Lens. Znajduje się ona na wewnętrznej stronie soczewek i odpowiada za ochronę przed parowaniem. To zjawisko powstaje na skutek wysiłku, gdy dochodzi do różnicy temperatur pomiędzy skórą a powłoką szkieł. Dzięki temu dostrzeżesz wszystko wyraźniej, co ułatwi poruszanie się w terenie. Warto pamiętać, by chronić powłokę Fog Block G Lens przed zarysowaniem, a same soczewki Reflex G-Lens czyścić odpowiednimi preparatami.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Atlas – CAT 3 to także ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym na poziomie UV 400. Szczególnie gdy jesteś na wyżej położonym terenie, jest to ważne, gdyż powietrze jest tam przejrzystsze, a więc łatwiej przepuszcza światło UV. Warto dodać, że projektanci Goggle do wykonania soczewek tego modelu zastosowali technologię PC Lens. Jest to polikarbon, którego trwałość jest wysoka, a podatność na zarysowania niska. Bardzo wygodnym rozwiązaniem tu wykorzystanym jest pianka Contoured Foam. Znajduje się ona pomiędzy ramką a skórą i odpowiada za komfortowe dopasowanie i zachowanie odpowiedniej stabilności w trakcie biegu.

Okulary przeciwsłoneczne Goggle Atlas – CAT 3 doskonale sprawdzą się w sporcie, skutecznie chroniąc Twój wzrok.

Okulary Goggle Atlas – CAT 3 – najważniejsze cechy:

  • Ramka z elastycznego i wytrzymałego szwajcarskiego tworzywa Grilamid TR90;
  • Soczewka Reflex G-Lens z powłoką lustrzaną skutecznie odbijają promienie słoneczne;
  • Soczewka Reflex G-Lens zapewnia ochronę przed promieniowaniem podczerwonym, co ogranicza odblaski;
  • Technologia Fog Block G Lens to specjalna powłoka ograniczająca parowanie szkieł;
  • Contoured Foam o profilowana pianka dopasowująca się do kształtu twarzy;
  • Soczewka PC Lens wykonana z trwałego polikarbonu o niskiej podatności na zarysowania;
  • Posiadają filtr UV 400, skutecznie chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym;
  • Zgodnie z normą EN ISO 12312-1:2013;

Kategoria przyciemnienia: 3, przepuszczająca 8-18% światła słonecznego;
Soczewka: Red Mirror Lens;

Grilamid TR90 to specjalne szwajcarskie tworzywo wykonane z mieszanki różnych polimerów. Dobrane zostały one tak, by podwyższyć wytrzymałość oraz giętkość ramki. Dzięki temu jest elastyczna i dobrze przylega do głowy, a także posiada zwiększoną wytrzymałość na złamania oraz uszkodzenia mechaniczne.
Soczewka Reflex G-Lens pokryta lustrzaną powłoką. Gwarantuje ona zwiększoną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym oraz redukuje odblaski, by poprawić komfort widzenia. Do stosowania w warunkach silnego nasłonecznienia.
Fog Block to powłoka umieszczona na wewnętrznej stronie soczewki, która ma na celu zminimalizowanie zaparowania szkieł podczas wzmożonego wysiłku. W ten sposób szkła na dłużej pozostają odpowiednio przejrzyste.

Okulary Goggle Atlas - matt celadon/red - CAT 3 red - opinie klientów

0.0
0 opinie