top

Okulary fotochromowe Julbo Elevate - Reactiv 1-3 - black

527,99 zł 659,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary fotochromowe Julbo Elevate – Reactiv 1-3 łączą w sobie techniczne rozwiązania z technologiami znanymi z modeli górskich. Ozancza to, że w mieście, czy na rekreacyjnych wycieczakach zyskasz wsparcie na wysokim poziomie, więc percepcja otoczenia stanie się maksymalnie precyzyjna.

Fotochrom jest bardzo praktyczny, gdyż pozwala skupić się na innych rzeczach niż ściąganiu okularów, gdy zrobi się pochmurno. Bo Przecież latem ten stan trwa zazwyczaj krótką chwilę, więc wybór tego modelu będzie pozytywnym zwrotem ku wygodzie poruszania się w miejskiej dżungli.

Okulary fotochromowe Julbo Elevate – Reactiv 1-3 mają nowoczesną soczewkę Reactiv Performance 1 × 3. Jej fotochromowa technologia dopasowuje przepuszczalność światła to zmiennych warunków oświetleniowych panujących na stoku. Dzięki temu ten model zabierzesz, gdy raz świeci słońce, by po chwili zniknąć za chmurami. Poprawia to percepcję otoczenia, więc wszystko dostrzeżesz wyraźniej.

Okulary fotochromowe Julbo Elevate – Reactiv 1-3 wyposażono w soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego NXT. Jest ono trwalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Okulary fotochromowe Julbo Elevate – Reactiv 1-3 są także odpowiednio stabilne na głowie, za co odpowiada kilka rozwiązań. Pierwszym z nich są zauszniki elastycznych właściwościach oraz ich niezwykle przyczepnemu wykończeniu Grip Tech. Uzupełniono to konstrukcją Curved Temples, czyli odpowiednim zagięciem zauszników. Dzięki temu okulary Julbo nie zsuwają się z głowy. Z kolei noski Grip Nose są przyczepne nawet do wilgotnej skóry, co docenisz w upalne lato.

Okulary Julbo Elevate – Reactiv 1-3 – najważniejsze cechy:

  • Soczewka Reactiv Performance 1 × 3 o przepuszczalności światła 17% – 75%;
  • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego NXT o podwyższonej trwałości na zarysowania;
  • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
  • Curved Temples to specjalny kształt zauszników zachowujący stabilność okularów na głowie;
  • Noski Grip Nose są przyczepne, nawet gdy skóra jest wilgotna;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Symbol produktu: J5163314;

Wymiary Julbo Elevate – Reactiv 1-3:

Średnica soczewki: ok. 45 mm;
Rozstaw noska: ok. 18 mm;
Długość zauszników: ok. 130 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 17-75%;

Soczewka Reactiv Performance wykonana jest z najwyższej jakości materiału polikarbonowego, z którego wykonywane są m.in. szyby w helikopterach czy panoramiczne osłony w hełmach wojskowych. Zapewnia to niezrównaną trwałości na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle niski stopień zniekształceń widocznego obrazu. Soczewka fotochromatyczna dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, gwarantując komfort widzenia w każdej pogodzie. Została zaprojektowana tak, by każdy szczegół terenu był maksymalnie wyraźny. Soczewka Reactiv Performance ma zmienny stopień przyciemnienia wynoszący od 1 do 3, co przekłada się na przepuszczalność światła 17% – 75%.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Curved Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie

Okulary fotochromowe Julbo Elevate - Reactiv 1-3 - black - opinie klientów

0.0
0 opinie