top

Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic - Reactiv 2-3 - army

639,59 zł 779,99 zł
-18%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 idealnie sprawdzą się w dni, kiedy słońce raz świeci ostro, by po chwili skryć się za chmurą. Dzięki temu nie będziesz musiał ściągać tego modelu, by coś dojrzeć, kiedy na szlak padnie cień. Pozwoli to zawsze korzystać z technicznego wsparcia wzroku zapewnianego przez nowoczesne soczewki Julbo.

A te oprócz fotochromu są także polaryzacyjne, co idealnie sprawdza się w plenerze. Pozwala to bowiem odbierać otoczenie wyraźniej, cieszyć się zrównoważonym kontrastem i wysoką ostrością obrazu. Również barwy będą naturalne, co oprócz wrażeń wizualnych sprawia, że oko odpowiednio odczyta przestrzeń, w której się znajduje.

Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 wyposażone są w nowoczesne soczewki zapewniające przepuszczalność światła na poziomie od 9 do 32%. Ich technologia to Reactiv Performance 2×3 Nautic, czyli funkcjonalne połączeniu fotochromu i polaryzacji. Ten pierwszy automatycznie dostosowuje się do zmiennych warunków oświetleniowych, do sprawdzi się tak samo dobrze na wędrówce, nad wodą, czy w mieście. Takie spektrum przepuszczalności sprawia, że założysz ten model w dni o zmiennych warunkach oświetleniowych, gdy raz świeci ostre słońce, by po chwili schować się za chmurą. Jednak soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic to także polaryzacja. Dzięki niej okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 ograniczą odblaski, a więc wszystko dostrzeżesz w jego naturalnym kształcie.

Soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic powoduje również wzrost wyrazistości widzianego obrazu, co ułatwia obserwację terenu i rozpoznawanie ewentualnych przeszkód. Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 za sprawą swojej technologii optycznej sprzyjają także naturalnemu odbiorowi barw, co zaowocuje szybszym ich rozpoznawaniem i polepszonymi wrażeniami wizualnymi.

Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 ze względu na swoje przeznaczenie wyposażono w soczewkę wykonaną z tworzywa polikarbonowego NXT. Jest ono wytrzymalsze na zarysowania, więc łatwiej unikniesz tego zjawiska, zachowując maksymalną funkcjonalności szybki. Soczewka okularów Julbo posiada oczywiście filtr UV 100% działający na poziomie fal UVA, UVB. Oznacza to, że te powodujące uszkodzenia wzroku promienie są odcinane, co sprawia, że możesz skutecznie zadbać o higienę widzenia.

Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 wyposażono w specjalne otwory wentylacyjne Side Venting. Umieszczono je na bokach soczewek, a ich działanie odczujesz podczas wysiłku w ciepły dzień. Ograniczą one bowiem parowanie szkiełek, więc zjawisko mgiełki będzie mniejsze, co pozwoli widzieć wszystko wyraźniej. Za stabilne przyleganie tego modelu do głowy odpowiada rozwiązanie Adjustable Temples polegające na specjalnym profilu zauszników. Dzięki temu nawet podczas dynamicznego poruszania okulary nie spadną z Twojego nosa. Dodatkowo w tym wspierane będą przez nosek Grip Nose oraz zauszniki Grip Tech o większej przyczepności nawet do wilgotnej skóry.

Okulary Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3 – najważniejsze cechy:

 • Soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic o przepuszczalności światła 9% – 32%;
 • Reactiv Performance 2×3 Nautic są fotochromowe i polaryzacyjne;
 • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego NXT o podwyższonej trwałości na zarysowania;
 • 100% ochrony przed szkodliwością promieniowania UV;
 • Polaryzacja ogranicza załamania światła na powierzchni wody, więc wszystko dostrzeżesz maksymalnie wyraźnie;
 • Polaryzacja soczewek minimalizuje refleksy świetlne;
 • NTS (Non Temperature Sensitive) sprawia, że fotochrom reaguje niezależnie od temperatury;
 • Konstrukcja Side Venting oferuje odpowiednią wentylację soczewek, co ogranicza ich parowanie;
 • Panoramic view to szeroki kąt soczewek zapewniający odpowiednie pole widzenia;
 • Noski Grip Nose odpowiadają za wygodne przyleganie okularów i zachowanie ich stabilności;
 • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
 • Adjustable temples to elastyczne nauszniki wygodnie dopasowujące się do kształtu głowy;
 • Symbol produktu: J5188045;

Wymiary Julbo Arise Nautic – Reactiv 2-3:

Średnica soczewki: ok. 44 mm;
Rozstaw noska: ok. 18 mm;
Długość zauszników: ok. 135 mm;
Światłoprzepuszczalność soczewki: 9-32%;

Soczewka Reactiv Performance 2×3 Nautic wykonana jest z najwyższej jakości materiału polikarbonowego, z którego wykonywane są m.in. szyby w helikopterach czy panoramiczne osłony w hełmach wojskowych. Zapewnia to niezrównaną trwałości na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle niski stopień zniekształceń widocznego obrazu. Soczewka fotochromatyczna dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia, gwarantując komfort widzenia w każdej pogodzie. Dodatkowo soczewka jest polaryzacyjna, co idealnie sprawdzi się, gdy chcesz po prostu wszystko zobaczyć ostro i kontrastowo. Została zaprojektowana tak, by każdy szczegół terenu był maksymalnie wyraźny. Soczewka Reactiv Performance ma zmienny stopień przyciemnienia wynoszący od 2 do 3, co przekłada się na przepuszczalność światła 9% – 32%.
Grip Tech: delikatny, komfortowy materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Grip Nose – komfortowy materiał na nosku poprawia przyczepność oraz odpowiada za wysoki komfort w czasie dłuższego użytkowania okularów.
Adjustable temples – specjalnie zaprojektowane zauszniki można wyginać w każdym kierunku, aby optymalnie dopasować je do kształtu głowy. Rozwiązanie to jest gwarancją maksymalnego komfortu w czasie użytkowania okularów.
Side Venting – naturalny przepływ powietrza z przodu dzięki odpowiedniemu kształtowi ramki.
Floating Cord – to rozwiązanie wynikające z potrzeb osób podejmujących się sportów wodnych w okularach Julbo. Jest to opaska (dostępna osobno) sprawiająca, że w przypadku upadku modelu do wody unosi się on na niej, nie tonąc. Dzięki temu ochrona przed zgubieniem okularów wzrasta, co docenisz, będąc nad wodą.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu J5188045
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Julbo Sport Performance
Seria producenta Julbo Reactiv

Okulary fotochromowe Julbo Arise Nautic - Reactiv 2-3 - army - opinie klientów

0.0
0 opinie