top

Okulary dla dzieci Julbo Cover - SP4 - blue/orange

144,29 zł 184,99 zł
-22% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary dla dzieci Julbo Cover założysz na głowę swojego dziecka, gdy wybierasz się z nim na turystyczny szlak lub wysyłasz je na kolonię lub szkolny obóz. Jednak również na co dzień w mieście nasz mały eksplorator będzie mógł korzystać z nowoczesnej technologii optycznej doskonale zabezpieczającej jego wzrok przed ostrym słońcem i szkodliwymi promieniami ultrafioletowymi.

Marka Julbo zatrudnia wybitnych francuskich optyków, którzy z sezonu na sezon opracowują coraz to nowe rozwiązania technologiczne przekładające się na lepszą percepcję otoczenia, a także zapewniające skuteczną ochronę wzroku. Te są następnie stosowane zarówno w okularach dla dorosłych, jak i dzieci, więc wybierając ten model dla swojego małego turysty możesz mieć pewność, że zyska on niezbędne na szlaku oraz w mieście zabezpieczenie przed ostrym słońcem.

Okulary dziecięce Julbo Cover - SP4 opierają się na kroju dopasowanym do twarzy dziecka, więc nie będą go uwierać, a także zachowają stabilność nawet, gdy porusza się na rowerze. Wsparte to zostało przez specjalną konstrukcję oprawki Wrap-around odpowiadającą za wygodne przyleganie tego modelu do ciała, co pozwoli w pełni korzystać z właściwości optycznych tutaj zastosowanych. Dodatkowo rozwiązanie zastosowane w elastycznych nausznikach Curved Temples polega na ich samoistnym dopasowaniu do głowy dziecka, co przekłada się na zachowanie stabilności okularów Julbo. W celu pełnej ochrony wzroku francuscy projektanci tego modelu wykorzystali tutaj panele Removable Soft Shields. Ograniczają one w skuteczny sposób przenikanie promieni słonecznych od boku, co poprawia wyrazistość obrazu. W razie potrzeby można je łatwo odczepić.

Okulary dla dzieci Julbo Cover - SP4 korzysta z soczewki Spectron 4 zapewniającej ochronę wzroku przed szkodliwością promieniowania ultrafioletowego w całym jego zakresie (UVA, UVB, UVC). Jednocześnie Spectron 4 odcina około 95% światła, więc wybranie się z dzieckiem na szlak w letni dzień będzie w pełni bezpieczne, gdyż ostre słońce nie będzie niekomfortowo razić naszego malucha. Zastosowana w okularach Julbo soczewka Spectrum 4 mimo wysokich właściwości absorpcyjnych szkodliwych promieni, charakteryzuje się również wysoką trwałością na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne.

Okulary dziecięce Julbo Cover - SP4 to techniczne wsparcie stale rozwijalnego się wzroku młodych turystów.

Okulary Julbo Cover - SP4 - najważniejsze cechy:

  • Soczewka Spectron 4 chroni dziecięcy wzrok przed ostrym światłem słonecznym;
  • Spectron 4 sprawia, że dziecko w naturalny sposób odbiera barwy otaczającej go rzeczywistości;
  • Soczewki wykonane z wytrzymałego tworzywa polikarbonowego o podwyższonej odporności na zarysowania;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC;
  • Curved Temples to specjalna konstrukcja zauszników zapewniająca stabilność okularów na głowie;
  • Zauszniki wykończone materiałem Grip Tech o wysokiej przyczepności do skóry;
  • Removable Soft Shields to zdejmowalne osłony boczne, dobrze chronią przed ostrym światłem słonecznym, a w razie potrzeby można je łatwo zdjąć.
  • Okulary przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat;
  • Symbol produktu: J5152320/J5152312.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu J5152312
Kolor granatowy
Płeć Dziecięce
Kolekcja producenta Julbo Sunglasses - Kids and Teens

Julbo Cover - opinie klientów

0.0
0 opinie