top

Okulary Cebe S'track L - matt black silver - CAT 1-3 rose

475,59 zł 579,99 zł
18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary fotochromowe Cebe S’track L to idealne rozwiązanie dla każdej aktywnej osoby, która ceni sobie optyczne wsparcie wzroku na wysokim poziomie. Dzięki temu możesz pewniej biegać, czy jeździć na rowerze, wiedząc, że soczewki same dopasują ilość światła w zależności od zmieniających się warunków.

Ten model dzięki zastosowanej soczewce Cebe Vario Rose cat. 1-3 Silver AF o lekko różowej barwie ogranicza przemęczenie wzroku. Jednocześnie równoważy kontrasty i poprawia ostrość widzianego obrazu. To i fotochrom sprawią, że w porę dostrzeżesz ewentualne zagrożenia na szlaku, tak, by aktywność była w pełni bezpieczna.

Okulary fotochromowe Cebe S’track L korzystają z nowoczesnej soczewki opracowanej w technologii Lenti Sensor. Jest to rozwiązanie fotochromowe, które automatyczne dopasowuje przepuszczalność światła do zmiennych warunków nasłonecznienia. Te soczewki wykonane są z polikarbonu, który wspierany jest rozwiązaniem Anit-Scratch Coating. Ogranicza to ryzyko przypadkowego zarysowania lub ścierania się zastosowanych tu powłok. Te okulary skutecznie chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB. Jest to ważne, gdyż w ciepły słoneczny dzień jesteśmy narażeniu na nadmierną ekspozycję na te promienie.

Wewnętrzna powłoka Anti Fog na soczewkach okularów, ograniczająca kondensację wilgoci. Skutecznie ogranicza to ich parowanie, nawet w czasie intensywnego wysiłku. Docenią to biegacze i rowerzyści, ale równie dobrze sprawdzi się to na trekkingach.

Okulary fotochromowe Cebe S’track L mają oprawkę wykonaną w technologii S’Tech™. Jest ona bardzo elastyczna i sama dopasowuje się do kształtu głowy. Jednocześnie jest lekka i nie ciąży na nosie. Ze względu na konstrukcję S’Tech™ ten model zachowa pełną stabilność, nawet gdy poruszasz się dynamiczny sposób. Na zausznikach zastosowano gumę Anti-Slip Rubber, która wyróżnia się przyczepnością. Oznacza to, że nawet z wilgotnej skóry okulary Cebe nie zsuną się tak łatwo, zachowując stabilność.

Okulary Cebe S’track L – najważniejsze cechy:

  • Fotochromowa technologia Lenti Sensor w soczewce dopasowuje się do zmiennych warunków oświetleniowych;
  • Powłoka Anit-Scratch Coating to specjalne utwardzenie, które zwiększa ochronę soczewki przed zarysowaniami i ścieraniem;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Technologia Anti Fog zapobiega parowaniu soczewek w czasie aktywności w terenie;
  • Oprawka S’Tech™ to elastyczna ramka, która wygodnie dopasowuje się do głowy;
  • S’Tech™ zachowuje maksymalną stabilność okularów;
  • Dopasowanie typu *Large Fit*– idealne dla osób o większym kształcie głowy;
  • Gumowe wykończenia Anti-Slip Rubber zwiększają przyczepność okularów;
  • Możliwość wymiany soczewek;

Wymiary:

Wymiary soczewki: ok. 68 × 43,5 mm;
Długość zauszników: ok. 121 mm;
Rozstaw noska: ok. 18,5 mm;

Soczewki okularów Cebe Cinetik 2.0:

Cebe Vario Rose cat. 1-3 Silver AF
Przepuszczalność światła VLT: 14%;
Kategoria przyciemnienia: 1-3;
Barwa: rózowa;
Właściwości: soczewka fotochromowa, naturalne odwzorowanie barw, automatyczne dopasowanie do zmiennych warunków oświetleniowych, zrównoważone kontrasty, większa ostrość, redukcja odbić, ogranicza przemęczenie oczu.

Anti Fog po wewnętrznej stronie soczewek zapobiega kondensacji wody i wilgoci, co jest szczególne istotne w czasie zwiększonej intensywności wysiłku.
Interchangeable Lenses – firma Cebe obmyśliła bardzo szybki i praktyczny system wymiany soczewek, który umożliwia dostosowanie okularów do warunków zewnętrznych i rodzaju uprawianej aktywności.
Anti-Slip Rubber – gumowe wstawki umieszczone na zausznikach lub noskach, które znacząco zwiększają stabilność okularów na głowie i zwiększają komfort użytkowania.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Cebe S'track L - matt black silver - CAT 1-3 rose - opinie klientów

0.0
0 opinie