top

Okulary Cebe Jorasses L - matt grey blue - CAT 2-4 green

409,99 zł 499,99 zł
18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary Cebe Jorasses L to najlepsze rozwiązanie, gdy wybierasz się w góry, kiedy słońce jest ostre. Jednak fotochromowa soczewka przyda się też w chwili, kiedy na niebie pojawią się chmury, więc zyskasz kompleksowe wsparcie wzroku.

Ten model idealnie sprawdzi się na wyżej położonych górskich szlakach. Wynika to z faktu wysokiej kategorii przyciemnienia i bocznych kurtynek. Pozwoli to chronić oczy przed słońcem w całym zakresie i bezpieczniej pokonywać szlak.

Okulary fotochromowe Cebe Jorasses L zostały wyposażone w soczewkę fotochromową Zone Vario Green cat. 2-4 Silver AF, która sama dostosowuje się do zmieniających się warunków oświetleniowych panujących w górach. Stopień przyciemnienia dla tego modelu wynosi od 40% do 7% (kat. 2-4), co okaże się niezwykle przydatne w różnych sytuacjach na szlaku. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki lustrzanej powłoce okulary Cebe Jorasses L nie tylko lepiej odbijają promienie, ale również świetnie się prezentują. Kolejnym istotnym aspektem soczewek jest zastosowanie technologii Anti Fog, która zapobiega ich parowaniu, co docenicie szczególnie w czasie intensywnego wysiłku.

Okulary fotochromowe Cebe Jorasses L zostały świetnie wyprofilowane i bardzo dobrze leżą na głowie. W zestawie znajduje się dodatkowy pasek, który stabilizuje całość i zapobiega przypadkowemu zgubieniu okularów. Niezwykle istotnym elementem z punktu widzenia ochrony przed rażącym światłem są boczne osłonki, które zapewniają dodatkową ochronę przed słońcem.

Okulary Cebe Jorasses L doskonale sprawdzą się w wysokich górach, zapewniając odpowiednią ochronę przed silnym promieniowaniem ultrafioletowym i oślepiającym światłem. Zachwycają nie tylko funkcjonalnością, czego świetnym przykładem jest świetny wygląd.

Okulary Cebe Jorasses L - najważniejsze cechy:

  • Soczewki Zone Vario Green cat. 2-4 Silver AF z lustrzaną powłoką automatycznie dostosowują stopień przyciemnienia od 40% do 7% (kat. 2-4), adaptując się do warunków pogodowych;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB;
  • Technologia Anti Fog zapobiega parowaniu soczewek w czasie aktywności w terenie;
  • Boczne osłonki lepiej zabezpieczające przed odbitym światłem;
  • Dopasowanie typu Large Fit – idealne dla osób o większym kształcie głowy;

Wymiary:

Wymiary soczewki: ok. 63 x 41 mm Długość zauszników: ok. 130 mm

Rozstaw noska: ok. 16 mm

Właściwości soczewek:
Soczewki Zone Vario Green cat. 2-4 Silver AF adaptują się do warunków atmosferycznych, automatycznie przystosowując stopień przyciemnienia od 40% do 7% (kat. 2-4). Zostały wykonane z poliwęglanu, który doskonale sprawdzi się w czasie aktywności w terenie, cechując się o wiele większą wytrzymałością niż tradycyjne szkło. Podobnie jak wszystkie soczewki firmy Cebe, również te oferują 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB zgodnie z normą ISO 12312-1:2015.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary Cebe Jorasses L - matt grey blue - CAT 2-4 green - opinie klientów

0.0
0 opinie