Okulary asekuracyjne Y&Y Vertical Plasfun - blue

212,49 zł 249,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Okulary do asekuracji Y&Y Vertical Plasfun to niezawodny model o nieskomplikowanej konstrukcji. Idealny wybór na letnie wyjazdy w skały, kiedy chcesz dać nieco odpocząć szyi w czasie dłuższego asekurowania.

Okulary wspinaczkowe do asekuracji wyróżniające się świetnym wyglądem. Dzięki kilku wariantom kolorystycznym bez problemu można znaleźć najbardziej odpowiadającą nam wersję. Prosta konstrukcja oferuje niezawodność i lekkość.

Okulary do asekuracji dla wspinaczy stanowią świetne rozwiązanie problemu dotyczącego wielu wspinaczy - bólu szyi, karku czy pleców, który jest następstwem mocnego zadzierania głowy w czasie obserwowania wspinającej się osoby. Dzięki ich specjalnej konstrukcji możliwe jest nieprzerwane patrzenie na asekurowaną osobę w naturalnej pozycji. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na asekuracji, minimalizując napięcie mięśni i dyskomfort związany z długim asekurowaniem. Rozwiązanie to szczególnie dobrze sprawdza się na dłuższych drogach, a także w przewieszeniach.

Okulary asekuracyjne dla wspinaczy Y&Y Vertical Plasfun wyposażono w pryzmaty, których kształt powoduje odpowiednie załamanie światła, dzięki czemu osoba asekurująca może z łatwością obserwować wszystko co dzieje się nad nią. Niezwykle istotne jest to, że podwójne załamanie promieni świetlnych nie powoduje „lustrzanego odbicia”, ale generuje obraz w którym strony odpowiadają rzeczywistości. Dzięki temu obserwacja wspinającej się osoby jest bardzo wygodna i nie powoduje szybkiego zmęczenie wzroku czy mylnego wrażenia co do poczynań pierwszego wspinacza. Do obrazu widzianego przez pryzmat trzeba na początku przywyknąć, jednak po pewnym czasie oko przyzwyczaja się do nieco innej oceny odległości, która wynika z lekkiego spłaszczenia obrazu.

Okulary asekuracyjne dla wspinaczy Y&Y Vertical Plasfun posiadają lekkie ramki wykonane z tworzywa. Przyczepna powierzchnia zewnętrzna zapobiega łatwemu ześlizgiwaniu się okularów z nosa.

Okulary wyposażono w praktyczne dodatki, dzięki którym ich użytkowanie będzie jeszcze prostsze. Pokrowiec transportowy ochroni je przed łatwym uszkodzeniem w czasie przewożenia, a szmatka ułatwi czyszczenie pryzmatów. Dodatkowo załączono również sznureczek zapobiegający upadkowi okularów.

Y&Y Vertical Plasfun najważniejsze cechy:
  • Ramki i zauszniki wykonane z tworzywa zapewniającego dobrą przyczepność;
  • Optymalnie wyprofilowany nosek;
  • Pryzmaty o szerokości ok. 22 mm nie odwracają obrazu;
  • Załączony pokrowiec transportowy;

* W zestawie znajduje się sznurek, szmatka oraz zapasowe śrubki wraz z małym śrubokrętem.

Okulary asekuracyjne Y&Y Vertical Plasfun - blue - opinie klientów

0.0
0 opinie