Gotowe do testów

Wybierz model dla siebie
Szukasz swoich pierwszych butów wspinaczkowych czy działasz w skałach od dłuższego czasu i zastanawiasz się nad zmianą modelu? Ocun Shop Tour to jedyna szansa, by sprawdzić buty w ich naturalnym środowisku. Przekonaj się, jak poradzą sobie na małych stopniach czy w przewieszeniu, spróbuj podhaczyć piętę lub palce. Wybieraj spośród czterech modeli z letniej kolekcji. Boulderowy Nitro, precyzyjny Ozone, stworzony na wielowyciągowe drogi Jett czy idealny dla początkujących Crest? Znajdź swój model i przetestuj!
  • Ocun Nitro
   Zaprojektowany z myślą o przechodzeniu najtrudniejszych boulderów. Poczuj moc Nitro i stawiaj sobie kolejne wspinaczkowe wyzwania. Agresywny profil i 3-Force System pozwolą przenieść całą siłę na palce, dzięki czemu pewnie staniesz nawet na najmniejszych stopniach. Guma CAT Rubber 1.5 to gwarancja świetnej przyczepności i niezrównanego tarcia.
   Zobacz więcej
  • Ocun Ozone
   Widywane na drogach o wysokiej wycenie oraz boulderach wymagających siły i techniki. Ocun Ozone to propozycja dla doświadczonych wspinaczy, nieustannie wertujących topo w poszukiwaniu kolejnych projektów. Guma Vibram® XS Grip trzyma nawet tam, gdzie potrzebna jest niezwykła precyzja. Konstrukcja 3-Force opina stopę dla odpowiedniej stabilności.
   Zobacz więcej
  • Ocun Jett
   Jeśli stawiasz na wielowyciągowe drogi i trening na panelu, to model dla Ciebie. Ocun Jett jest udanym połączeniem sportowej konstrukcji i niezbędnego podczas dłuższej wspinaczki komfortu. Świetnie sprawdzi się u osób, które początki mają już za sobą i poszukują buta, który pozwoli im wejść na wyższy poziom. Średnia asymetria i guma CAT Rubber to wsparcie z każdym ruchem.
   Zobacz więcej
  • Ocun Crest
   Zaczynasz własną wspinaczkową drogę i po treningu na panelu nie możesz doczekać się, by sprawdzić swoją siłę w skałach? Postaw na Ocun Crest i przekonaj się, że początki nie muszą być ciężkie. To wygoda, którą docenisz szczególnie, jeśli z butami wspinaczkowymi musisz się jeszcze polubić. Mimo niewielkiej asymetrii staniesz nawet na niewielkich stopniach.
   Zobacz więcej
Przetestuj
w akcji!
Sprawdź buty w skałach lub na panelu
Jak wziąć udział w akcji testowej Ocun Shop Tour? Poniżej instrukcja krok po kroku:
 • Wpadnij do salonu 8a w Gliwicach w dniach 17.08-01.09.2020.
 • Zgłoś chęć udziału w akcji Ocun Shop Tour.
 • Sprzedawca pomoże Ci dobrać odpowiedni model i rozmiar butów wspinaczkowych Ocun.
 • Ruszaj w skały lub na panel! Masz nawet 3 dni na to, by przekonać się, czy buty Ocun są dla Ciebie. Zły rozmiar? A może chcesz sprawdzić inny model? Wróć, wymień i baw się wspinaniem!
 • Oddaj buty testowe i kup całkiem nowe, tylko Twoje, gotowe na kolejne drogi.