top

Nóż Opinel Inox Corkscrew No. 10

102,59 zł 113,99 zł
-10% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Nóż Opinel Inox Corkscrew No. 10 to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które poszukują produktu przydatnego w codziennych sytuacjach na szlaku. Z powodzeniem sprawdzi się podczas przygotowywania śniadania w górach, pomoże przyciąć kawałek liny, czy też otworzyć butelkę wina.

Nóż Opinel Inox Corkscrew No. 10 wykonano ze stali nierdzewnej, co pozwala na wykorzystanie go w najtrudniejszych warunkach. Dodatek niewielkiej zawartości węgla wpływa pozytywnie na ostrość modelu.

Nóż Opinel Inox Corkscrew No. 10 stosuje oryginalne rozwiązanie w postaci systemu Virobloc. Zostało ono opatentowane przez założyciela marki Opinel w latach 50. XX wieku i z powodzeniem jest stosowane do dnia dzisiejszego. Składa się z pierścienia ze stali nierdzewnej z lekkim nacięciem. Znajduje się on na wysokości osi obrotu głowni. Gdy chcesz zabezpieczyć nóż podczas transportu, to wystarczy go przekręcić tak, by nacięcie zakrywało szczelinę na głownię w rękojeści. Pozwoli to uniknąć przypadkowego otwarcia podczas transportu. Z kolei gdy głownia jest otwarta, mechanizm w analogiczny sposób je blokuje, by nie złożyło się podczas korzystania. Ostrze noża Opinel Inox Corkscrew No. 10 ma długość 10 cm, więc możesz z niego korzystać w codziennych sytuacjach. Znajdzie zatem zastosowanie jako element Twojego EDC. Tym, co wyróżnia produkt, jest korkociąg na dolnej krawędzi rękojeści. Wykonano go z hartowanej stali nierdzewnej, więc masz pewność, że wytrzyma częste użytkowanie. Firma Opinel stosuje zmodyfikowaną stal Sandvik 12C27. Za sprawą dodatku chromu mieszanka jest nierdzewna i nie wymaga specjalnej konserwacji. Sprawdzi się to w turystycznych warunkach, gdy jesteś narażony na opady atmosferyczne. Niewielka zawartość węgla daje doskonałe wyniki w testach ostrości. Rękojeść wykonano z drewna bukowego. Jest to najczęściej używane drewno do produkcji uchwytów marki Opinel. Buk cechuje się twardością, wytrzymałością oraz łatwością w obróbce.

Nóż Opinel Inox Corkscrew No. 10 – najważniejsze cechy:

  • Ostrze o długości 10 cm;
  • Dobra wytrzymałość ostrza dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej Sandvik 12C27 z dodatkiem węgla;
  • Stal nierdzewna zapewnia odporność na korozję;
  • Rękojeść stworzona z drewna bukowego;
  • Wyposażenie w blokadę Virobloc umożliwia zablokowanie noża zarówno, kiedy ostrze jest otwarte jak i zamknięte.
Tak
Opinel Virobloc
Virobloc to specjalnie zaprojektowane zabezpieczenie noży marki Opinel przed ich samoczynnym składaniem i rozkładaniem się. Pierścień Virobloc jest montowany na wszystkich nożach od N° 06 wzwyż. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i składa się z dwóch sekcji - jednej zamocowanej na stałe i drugiej, obrotowej. Pozwala ona nie tylko na zablokowanie noża w otwartej pozycji (bezpieczeństwo użytku), jak i po złożeniu (bezpieczeństwo w transporcie).
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 001410
Kolor beżowy
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Opinel Tradition
Waga ok. 74 g
Wymiary ok.  23 x 3,5 x 2 cm
Wymiary pakunku ok. 13 x 3,5 x 2 cm
Opinel Virobloc Tak

Nóż Opinel Inox Corkscrew No. 10 - opinie klientów

0.0
0 opinie