top

Nieduży plecak Thule Alltrail 35 - mykonos

495,99 zł 619,99 zł
-20%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Nieduży plecak Thule Alltrail 35 z rozbudowanym systemem nośnym to doskonały wybór dla wszystkich osób poszukujących maksymalnej wygody. Możliwość regulacji oraz rozbudowany pas biodrowy oferuję komfort w czasie całodziennej wędrówki.

Model stworzony dla turystów, którzy spędzają cały dzień na szlaku z bagażem na plecach. Możliwość idealnego dopasowania do wzrostu nie jest często spotykana w modelach o tej pojemności, podobnie jak wygodne szelki czy doskonale stabilizujący całość, szeroki pas biodrowy.

Oferujący wysoką wygodę plecak turystyczny Thule Alltrail 35 to fenomenalne połączenie zalet dużych plecaków trekkingowych oraz mniejszych modeli turystycznych. Z tych pierwszych zaczerpnięto bowiem rozbudowany, regulowany system nośny, a z tych drugich szybki dostęp do bagażu i intuicyjne rozplanowanie kieszonek.

Plecak pomimo swojej budowy jest stosunkowo lekki. Rozbudowany system nośny zapewnia wysoki poziom komfortu nawet przy pełnym załadowaniu plecaka. Odpowiadają za to między innymi wygodne szelki ramienne, które zastały odpowiednio wyprofilowane. Aby plecak można było z łatwością dostosować do wzrostu użytkownika, wysokość ich wpięcia można płynnie regulować. Umożliwia to idealne dobranie długości systemu nośnego do sylwetki i optymalne rozłożenie obciążenia pomiędzy pas biodrowy i pasy ramienne. Takie rozwiązanie pozwala zachować komfort na dłuższych dystansach. Dodatkowe wsparcie oferuje szeroki pas biodrowy.

Nieduży plecak turystyczny Thule Alltrail 35 oferuje błyskawiczny dostęp do komory głównej poprzez znajdujący się u góry suwak. Umieszczono w niej przegrodę na bukłak, przez co możliwe jest wygodne używanie systemu nawadniającego. Dodatkowo pod klapą znajduje się siatkowa kieszonka z zamkiem na cenne drobiazgi, które nie powinny mieszać się razem zresztą bagażu.

W plecaku zastosowano również liczne kieszenie zewnętrzne, które są najczęściej wykorzystywane na trasie, aby najpotrzebniejsze rzeczy były zawsze pod ręką. Dwie boczne kieszenie to optymalne miejsce na butelki z wodą lub drobną przekąskę. Na przednim panelu umieszczono kieszeń z zamkiem, w której zmieścimy na przykład mapę. Poręczna kieszonka z zamkiem znajduje się również na pasie biodrowym. To świetne miejsce na kompas czy inne drobiazgi. Po drugiej stronie pasa biodrowego umieszczono specjalne gniazdo systemu VersaClick. Pozwala on na łatwe przypięcie dodatkowych modułów. Wraz z plecakiem dostarczany jest model umożliwiający wygodne przytroczenie kijów trekkingowych, kiedy nie są akurat używane. Dodatkowo można dokupić również inne moduły.

Plecak turystyczny Thule Alltrail 35 świetnie sprawdza, się z każdym ładunkiem. W przypadku mniejszego bagażu z pomocą przychodzą dwie pary pasów kompresyjnych, które świetnie ustabilizują zawartość plecaka. Model ten sprawdza się ponadto w każdej pogodzie. Załączony pokrowiec przeciwdeszczowy doskonale ochroni zawartość przed wodą, dzięki czemu możesz wyruszać na szlak również w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Thule Alltrail 35 najważniejsze cechy:
 • Optymalny wybór na jednodniowe wycieczki turystyczne;
 • System nośny z regulacją wysokości wpięcia szelek (zakres ok. 10 cm);
 • Wygodne pasy ramienne;
 • Zapewniające stabilność pas biodrowy i piersiowy;
 • Duża komora główna z dostępem od góry;
 • Dwie boczne kieszenie idealne na butelki z wodą;
 • Kieszeń z zamkiem na przednim panelu;
 • Kieszeń z suwakiem na pasie biodrowym;
 • Specjalne gniazdo na akcesoria VersaClick na pasie biodrowym (w zestawie mocowanie na kijki trekkingowe, pozostałe dostępne osobno);
 • Dwie pary bocznych pasów kompresyjnych do stabilizacji bagażu;
 • Pętle do troczenia kijów trekkingowych lub czekanów;
 • Załączony pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wymiary: ok. 60 x 20 x 19 cm
Specyfikacja techniczna:
Kolor Niebieski
Płeć Unisex
Pojemność bazowa (litry) 35
Pojemność pełna (litry) odpowiada bazowej
Waga ok. 1485 g
Materiał 420D Dobby Nylon, 330D Ripstop Nylon
Dostęp Od góry i z boku
Liczba komór 1
Dopasowanie Unisex
Regulacja systemu Płynna (rzep)

Nieduży plecak Thule Alltrail 35 - mykonos - opinie klientów

5.0
1 opinia