Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Narty Volkl VTA 80

Już od 974,25 zł Cena regularna 1 299,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Narty Volkl VTA 80 to doskonały model dla początkujących miłośników skituringu, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności. Umiarkowana szerokość sprawia, że narty dobrze zachowują się również na bardziej zmrożonym śniegu, pozwalając zachować nad nimi pełną kontrolę w każdych warunkach.

Najwęższy model z kolekcji Volkl Touring został zaprojektowany z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych w świecie skituringu. Model ten wybacza wiele błędów i świetnie prowadzi się niemal w każdym śniegu. Umiarkowana szerokość sprawia, że bardzo dobrze czuje się również w twardszym czy przemrożonym śniegu, pozwalając na pełne obciążenie krawędzi. Rozwiązanie takie optymalnie sprawdza się w zmiennych warunkach śniegowych, a także wszędzie tam, gdzie dni, kiedy mamy szansę jeździć w puchu po pas, można policzyć na palcach jednej ręki.

Optymalną dynamikę i bardzo długą żywotność narty Volkl VTA 80 zawdzięczają zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji. Jej głównym elementem jest drewniany rdzeń Tourlite Woodcore. Specjalnie wyselekcjonowane gatunki drewna gwarantują odpowiednią pracę narty w trakcie zjazdu, jak i podejścia. Całość gwarantuje zachowanie odpowiedniej sztywności w zróżnicowanym terenie.

Narty skitourowe Volkl posiadają charakterystycznie podgiętą przednią część. Taki profil dziobów to tip rocker. Wpływa on na łatwość prowadzenia nart zarówno w miękkim, jak i bardziej zmrożonym śniegu. W puchu pomaga on w utrzymaniu się narty na powierzchni śniegu, pozwalając jej na płynny przejazd nawet tuż po świeżych opadach. Z kolei na bardziej zmrożonej nawierzchni rozwiązanie to pomaga w łatwym zainicjowaniu skrętu oraz ułatwia mocne dociążenie krawędzi. Dzięki temu narty są bardzo wszechstronne i żadne warunki nie zaskoczą Cię w czasie przemierzania zaśnieżonych szczytów.

W szybkim założeniu dedykowanych fok pomaga opracowany prze markę Volkl system SkinPin. Odpowiednie mocowanie wkłada się tylko w otwór umieszczony na dziobie nart i przekręca fokę o 90 stopni. Cała operacja jest intuicyjna i co najważniejsze, możliwa do błyskawicznego przeprowadzenia nawet w trudniejszych warunkach terenowych.

Narty Volkl VTA 80 to świetny wybór, nie tylko dla początkujących skiturowców, ale również dla osób średnio zaawansowanych, które poszukują narty stosunkowo łatwej w prowadzeniu, która dobrze sprawdzi się na twardszym śniegu.

Długość: 163 cm 170 cm
Promień skrętu: 16,5 m 18,3 m
Tailowanie: 118-80-100 118-80-100
Waga jednej narty (ok.) 1142 g 1250 g
Użyte materiały: Ślizg: P-Tex 2100

Rdzeń: Tourlite Woodcore (lekki drewniany)

Tourlite Woodcore to rdzeń nart wykonany z wysokiej jakości drewna, który gwarantuje zachowanie odpowiedniej sprężystości przy niskiej wadze. Całość zapewnia optymalną charakterystykę nart i ich doskonałe prowadzenie. Drewno to najlepszy materiał stosowany tylko w rdzeniach zaawansowanych modeli nart.
Skin Pin Technology – to opracowany przez markę Volkl system montowania fok do nart. Umieszczenie w dziobach nart specjalnego otworu oraz kompatybilnego z nim uchwytu na fokach, pozwala na ich intuicyjne założenie w kilka sekund. Otwory pozwalają ponadto w sytuacji awaryjnej na stworzenie z nart toboganu.
Tip Rocker – profil narty charakteryzujący się mocnym podgięciem jej przedniej części. W środkowej części narty znajduje się natomiast tradycyjny camber. Takie połączenie z jednej strony przekłada się na komfortowe zachowanie narty w puchu, a z drugiej umożliwia lepszą kontrolę na zbitym śniegu. Jest to wszechstronne rozwiązanie doskonale sprawdzające się modelach użytkowanych w każdych warunkach.
Opinie klientów
0.0
0 opinie