top

Narty turowe Dynafit Tour 96 - dark denim/general lee

1 649,94 zł 2 749,90 zł
-40%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Narty turowe Dynafit Tour 96 to model zaprojektowany z myślą o użytkowaniu go w puchu. Duża szerokość ułatwia pokonywanie stoków pokrytych świeżym, głębokim śniegiem.

Najszersze narty z kolekcji Dynafit Tour, które nie zawiodą w czasie zjazdów w świeżym puchu. Doskonale sprawują się w głębokim śniegu zapewniając maksymalną płynność i kontrolę podczas zjazdu. Narty są stosunkowo łatwe w prowadzeniu, świetnie spisując się średnio-zaawansowanym narciarzom skiturowym.

Narty turowe Dynafit Tour 96 posiadają rdzeń wykonany z połączenia drewna topoli oraz paulowni. Odpowiednio dobrana sztywność zapewnia optymalną kontrolę nart, a jednocześnie umożliwia stosunkowo łatwe inicjowanie skrętów. Za tłumienie drgań, powstających przy większych prędkościach oraz na nierównym podłożu, odpowiada karbonowy element 3D Tip umieszczony w przedniej części narty. Redukuje on wibracje i zwiększa komfort jazdy.

Model ten charakteryzuje się zwiększoną szerokością, przez co optymalnie sprawuje się w głębszym puchu. Świetnie sprawdza się w czasie wypraw tuż po świeżych opadach śniegu, z jednej strony ułatwiając dotarcie na szczyt, a z drugiej zapewniając większą przyjemność ze zjazdu. Odpowiednie taliowanie sprawia, że narty bardzo dobrze się prowadzą. Zastosowanie jednego promienia skrętu na całej długości odpowiada za zachowanie maksymalnej płynności w skrętach.

Szerokie narty turowe Dynafit Tour 96 to wszechstronny i łatwy w prowadzeniu model, który powstał z myślą o jeździe w puchu. Stworzono go dla wszystkich narciarzy, którzy uwielbiają przecieranie dziewiczych stoków po świeżych opadach śniegu.

Dynafit Tour 96 najważniejsze cechy:
  • Narty tworzone z myślą o jeździe w puchu;
  • Umiarkowana waga;
  • Drewniany rdzeń z drewna topoli oraz paulowni;
  • Duża szerokość zapewnia optymalne właściwości w kopnym śniegu;
  • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
  • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy;
  • Mocne dzioby nart.
Rdzeń narty Poplar - Paulownia Core został wykonany z połączenia drewna topoli oraz paulowni na całej długości narty, co pozwala zachować optymalną sprężystość całej konstrukcji. Duża sztywność długich włókien topoli doskonale uzupełnia lekkie drewno paulowni. Rozwiązanie to przekłada się na zwiększoną kontrolę nart w czasie zjazdu.
3D Tip to specjalnie ukształtowana konstrukcja zastosowana w przodach nart. Użycie włókna węglowego i trójwymiarowej struktury sprawia, że element ten jest bardzo lekki, a jednocześnie zapewnia wysoką wytrzymałość i świetne właściwości tłumiące. Działanie tego elementu jest podobne do funkcji, jaką pełni w rowerze górskim przedni amortyzator. Wyłapuje on nierówności, a użycie karbonu zapewnia właściwości tłumiące. Konstrukcja 3D umożliwiła znaczne obniżenie całkowitej wagi.
Semi Sidewall – dzięki zastosowaniu mniejszej ilości materiału do wykonania ścianek bocznych nart udało się dodatkowo zmniejszyć wagę całości. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się na dłuższych podejściach, kiedy każde kilka gram może stanowić dużą różnicę.
Single Radius - jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics - jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.
3D Tech to technologia pozwalająca zmniejszyć grubość boków nart (przed i za wiązaniami) bez pogarszania ich właściwości zjazdowych.
Fully Integrated Alloy Tip - zintegrowany mocny panel w dziobie nart zapewnia wysoką wytrzymałość i pozwala na pewne zamocowanie fok.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Granatowy
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Dynafit Tour
Przeznaczenie Tour / Classic / Allround
Długość 168 cm
176 cm
184 cm
Szerokość 95 mm (168 cm)
96 mm (176 cm)
97 mm (184 cm)
Taliowanie 125-95-109 mm (168 cm)
126-96-110 mm (176 cm)
127-97-111 mm (184 cm)
Promień skrętu 17 m (168 cm)
19 m (176 cm)
21 m (184 cm)
Rdzeń Drewno paulowni i topoli
Profil rdzenia 3D Tak
Wzmocnienie rdzenia Włókno węglowe
Konstrukcja boków Semi-sidewall
Waga jednej narty ok. 1400 g (168 cm)
ok. 1500 g (176 cm)
ok. 1600 g (184 cm)
Zaczep do fok Tak
Sezon 18/19

Narty turowe Dynafit Tour 96 - dark denim/general lee - opinie klientów

0.0
0 opinie