Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 25 %
  Narty skiturowe Majesty Werewolf CLT - black/white
 • - 25 %
  Narty skiturowe Majesty Werewolf CLT - black/white

Narty skiturowe Majesty Werewolf CLT - black/white

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Narty skiturowe Majesty Werewolf CLT to model, który pozwoli Ci poruszać się jeszcze szybciej i wyżej. A to za sprawą konstrukcji opierającej się na włóknie węglowym, jest ono wyjątkowo lekkie, co docenisz szczególnie w trakcie podchodzenia z nartami przytroczonymi do plecaka. Wtedy każdy gram zdaje się mieć znaczenie.

To zaawansowana propozycja dla doświadczonych narciarzy, którym nie wystarczają już przygotowane stoki. Jeśli wolisz poruszać się w bardziej wymagającym terenie, który przyprawia Cię o dawkę niezbędnej adrenaliny, warto podstawić na Werewolf. Sprawdzą się zarówno wśród skiturowców jak i skialpinistów.

Ultralekkie narty skitourowe Majesty Werewolf CLT zawdzięczają niską wagę przede wszystkim zastosowaniu rozwiązania Carbon Lighten Technology. Użycie w konstrukcji nart włókna węglowego (carbon) oraz niezwykle wytrzymałego kevlaru pozwoliło uzyskać zwiększoną sztywność poprzeczną nart przy zachowaniu ich bardzo niskiej wagi. Sprawia to, że model świetnie sprawdza się na zróżnicowanym podłożu, zapewniając optymalną kontrolę w czasie zjazdu również na nieco bardziej zmrożonym śniegu. Odpowiednie ułożenie warstw karbonowych gwarantuje doskonałą charakterystykę, która zadowoli nawet bardzo wymagających narciarzy, a jednocześnie całość nie ciąży tak bardzo na podejściach.

Duża rolę w charakterystyce nart odgrywa zastosowany w nich rdzeń. Model Majesty Werewolf CLT wykorzystuje wysokiej jakości drewno paulownia. Dodatkowo zastosowano w nim wstawki wykonane z jesionu. Całość oferuje wysoką sprężystość, która przekłada się na wysoki komfort jazdy w trudnym terenie. Drewniany rdzeń to również gwarancja wysokiej żywotności nart.

W środkowej części nart zastosowano dobrze znany z klasycznych nart profil camber. Lekkie wygięcie narty zapewnia zwiększoną stabilność w zróżnicowanym terenie oraz pozwala na mocniejsze dociśnięcie krawędzi narty w twardszym śniegu. Z przodu zastosowano popularny wśród miłośników jazdy w puchu rocker. Podgięcie przedniej części narty sprawia, że dużo sprawniej pokonuje ona puch. Również tył nart został lekko podgięty.

Podobnie jak model nart Majesty Werewolf, także wersja CLT charakteryzuje się niewielkim taliowaniem. Przekłada się to na duży promień skrętu i jednocześnie sprawia, że krawędź pozostaje w kontakcie ze śniegiem na dłuższym docinku w czasie podchodzenia. Ułatwia to trawersowanie zbocza i zapewnia bardzo dobrą przyczepność w trakcie wspinaczki na szczyt.

Ultralekkie narty Majesty Werewolf CLT znajdą uznanie wśród miłośników skialpnizmu oraz doświadczonych skitourowców, którzy potrzebują wszechstronnej narty o niskiej wadze.

Majesty Werewolf CLT najważniejsze cechy:

 • Zaawansowane narty skitourowe doskonale sprawdzające się w skialpinizmie oraz na wymagających stokach;
 • Bardzo niska waga dzięki zastosowaniu warstwy z włókien węglowych oraz kevlaru;
 • Świetna sztywność poprzeczna oferująca optymalne trzymanie krawędzi
 • Drewniany rdzeń wykonany w większości z drewna paulowni ze wstawkami z jesionu;
 • Umiarkowane taliowanie zapewnia kontakt krawędzi ze śniegiem w czasie trawersowania zbocza;
 • Połączenie dwóch profili – camber w środkowej części i rocker z przodu;
 • Lekko podniesiony tył nart o kształcie ułatwiającym pewne zamocowanie fok.

Konstrukcja: semi hybrid + eliptical rocker
Kształt: kierunkowy
Flex: kierunkowy
Sztywność narty (flex ratio): 7
Rocker: 220 mm tip

Użyte materiały:
Włókno szklane: triax
Rdzeń: drewno paulownia, wstawki z jesionu
Dodatkowe warstwy: włókno węglowe (karbon), kevlar
Ślizg: szybki IS7200

Długość 166 175
Promień skrętu 20,4 23,3
Taliowanie 118-88-108 120-90-110
Waga jednej narty ok. 1106 g ok. 1220 g
Carbon Lighten Technology (CLT) to specjalna technologia konstruowania nart wykorzystująca ultralekkie włókna węglowe. Zastosowanie karbonu pozwala zapewnić wyjątkową sztywności poprzeczną przy zachowaniu niezwykle niskiej wagi, nieosiągalnej w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Carbon Lighten Technology stosowana jest w zaawansowanych modelach przeznaczonych dla wymagających narciarzy, którzy oczekują maksymalnej lekkości i doskonałych właściwości nart na zjeździe.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne