Narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 - dark denim/orange

1 583,93 zł 2 199,90 zł
28% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 są modelem, który docenisz w czasie uprawiania górskich aktywności. Świetnie zda egzamin na twardszym śniegu i umożliwi Ci bezproblemowe wykonywanie manewrów.

Sumiennie opracowane narty marki Dynafit doskonale zrealizują oczekiwania nawet bardziej wybrednych użytkowników. Powstały z połączenia jesionowego drewna i topoli, co poskutkowało uzyskaniem sztywnej i nieważącej wiele konstrukcji.

Narty Dynafi Speedfit 84 oparto o rdzeń Ash Poplar Air Flex Core. To optymalne połączenie paulowni, drewna jesionu oraz topoli, które ma na celu zapewnić zwiększoną sztywność całości przy zachowaniu niskiej wagi. Zastosowana konstrukcja ułatwia odpowiednie dociskanie krawędzi również na twardym i zmrożonym śniegu, pozwalając na szybkie i pewne pokonywanie zakrętów na przygotowanych trasach.

W przedniej części nart zastosowano specjalną, trójwymiarową konstrukcję wykonaną z karbonu (rozwiązanie 3D Tip). Odpowiada ona za idealne tłumienie drgań, które powstają podczas szybszej jazdy, a także na bardzo nierównym podłożu, zapewniając płynniejsze i bardziej komfortowe pokonywanie każdego stoku.

Taliowanie nart Dynafit Speedfit 84 pozwala na zachowanie nad nimi pełnej kontroli również przy większych prędkościach. Duży promień skrętu zapewnia wtedy zwiększoną stabilność.

Narty Speedfit 84 to najlepiej przystosowany do przygotowanych tras model z oferty marki Dynafit. Optymalne rozwiązanie jeśli oprócz zmagań w dzikim terenie, zdarza Ci się zagościć na narciarskim stoku.

Dynafit Speedfit 84 najważniejsze cechy:

  • Doskonale spisują się w twardym śniegu, a nawet na przygotowanych trasach;
  • Lekka konstrukcja;
  • Umiarkowana szerokość zapewnia maksymalną kontrolę na nieco twardszym śniegu;
  • Mocny rdzeń wykonany z drewna jesionu oraz topoli;
  • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
  • Lżejsze, ale optymalnie trzymające w skrętach krawędzie;
  • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy;
  • Duży promień skrętu sprawdza się przy wyższych prędkościach.
Rdzeń narty Ash - Poplar Air Flex Core został wykonany z połączenia paulowni drewna jesionu oraz topoli. Bardzo wytrzymałe i sztywne drewno jesionu doskonale uzupełnia się ze znacznie lżejszą topolą . Taka konstrukcja oferuje świetną sprężystość przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Rdzeń doskonale przekazuje siłę dociskającą krawędź narty do śniegu i fantastycznie amortyzuje drgania przy wyższych prędkościach, pozwalając na maksymalną kontrolę nart nawet na twardszym śniegu.
3D Tip to specjalnie ukształtowana konstrukcja zastosowana w przodach nart. Użycie włókna węglowego i trójwymiarowej struktury sprawia, że element ten jest bardzo lekki, a jednocześnie zapewnia wysoką wytrzymałość i świetne właściwości tłumiące. Działanie tego elementu jest podobne do funkcji, jaką pełni w rowerze górskim przedni amortyzator. Wyłapuje on nierówności, a użycie karbonu zapewnia właściwości tłumiące. Konstrukcja 3D umożliwiła znaczne obniżenie całkowitej wagi.
Full Micro SideWall – dzięki zastosowaniu mniejszej ilości materiału w konstrukcji ścianek bocznych, możliwe stało się znaczne zmniejszenie wagi. Specjalne ułożenie materiału w poziomie zwiększa ponadto ich żywotność i wytrzymałość na uderzenia w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, a także przekłada się na lepsze dociążanie krawędzi w skrętach. Idealne rozwiązanie dla doświadczonych narciarzy pokonujących strome stoki.
Single Radius – jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics – jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.
3D Tech to technologia pozwalająca zmniejszyć grubość boków nart (przed i za wiązaniami) bez pogarszania ich właściwości zjazdowych.
Specyfikacja techniczna:
Płeć męskie
Przeznaczenie Speed / Uphill Performance
Długość 167 cm
176 cm
Szerokość 84 mm (167 cm)
85 mm (176 cm)
Taliowanie 115-84-103 mm (167 cm)
116-85-104 mm (176 cm)
Promień skrętu 20 m (167 cm)
21,5 m (176 cm)
Rdzeń Drewno paulowni, jesionu i topoli
Profil rdzenia 3D Tak
Wzmocnienie rdzenia Włókno węglowe, włókno szklane
Konstrukcja boków Full micro sidewall
Waga jednej narty ok. 1270 g (167 cm)
ok. 1350 g (176 cm)
Zaczep do fok Tak
Sezon 19/20

Narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 - dark denim/orange - opinie klientów

0.0
0 opinie