top

Narty skiturowe Black Crows

Narty skiturowe Black Crows to zaawansowane modele, które świetnie sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach śniegowych. W ofercie wszechstronne modele do skitouringu oraz szersze narty Black Crows freeride, które doskonale spiszą się w głębokim śniegu. Sprawdź wyjątkowe modele dla początkujących i doświadczonych miłośników narciarstwa pozatrasowego.
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

na stronę
 1. -15%
  Nowy
  Narty skiturowe Black Crows Ova Freebird - blue
 2. -15%
  Nowy
  Narty skiturowe Black Crows Navis Freebird - green
 3. -15%
  Nowy
  Narty skiturowe Black Crows Orb Freebird - yellow
 4. -15%
  Nowy
  Narty skiturowe Black Crows Camox Freebird - red
 5. -15%
  Nowy
  Narty skiturowe Black Crows Corvus Freebird - pink
 6. -22%
  Narty skiturowe Black Crows Camox Freebird
  Narty skiturowe Black Crows Camox Freebird
  2 402,39 zł 3 079,99 zł
 7. -22%
  Narty skiturowe Black Crows Captis
  Narty skiturowe Black Crows Captis
  1 793,99 zł 2 299,99 zł
 8. -22%
  Narty skiturowe Black Crows Camox
  Narty skiturowe Black Crows Camox
  2 332,19 zł 2 989,99 zł
 9. -20%
  Narty skiturowe Black Crows Vertis
  Narty skiturowe Black Crows Vertis
  1 983,99 zł 2 479,99 zł
 10. -22%
  Narty skiturowe Black Crows Orb
  Narty skiturowe Black Crows Orb
  2 511,59 zł 3 219,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

na stronę
Wyczyść

Narty skiturowe Black Crows — innowacyjna i jakościowa konstrukcja

Francuska marka Black Crows to młody gracz na rynku narciarskim. Ich zaangażowanie w produkcje niezwykle dopracowanych nart odbił się jednak szerokim echem na całym świecie, co pozwoliło marce na szybkie zdobycie rozpoznawalności. Nowoczesne konstrukcje sprawdzą się w różnych warunkach śniegowych. Narty skiturowe Black Crows to szerokie portfolio produktów dla każdego. W kolekcji marki znajdziesz narty, które dadzą ci frajdę w głębokim puchu, jak i bezkompromisowe modele, które jednego dnia zabierzesz na skitury, a w inny na przygotowany stok, aby pojeździć agresywnie niczym na nartach zawodniczych.

Nowoczesne materiały i klasyczna konstrukcja

Narty skiturowe Black Crows to modele dla najbardziej wymagających użytkowników. W ich konstrukcji wykorzystuje się bowiem wyłącznie najlepsze i najbardziej pożądane materiały. Dzięki temu narty cechują się wysoką wytrzymałością, oraz wieloma innymi przekładającymi się na komfort jazdy cechami. Rdzenie najczęściej tworzone są z drewna topoli, oraz paulowni, które pomimo swej lekkości jest niezwykle mocne i pozwala na agresywną jazdę. Wzmocnienia nart to w zależności od modelu, włókno szklane, karbon, czy stopy aluminium. Narty skiturowe Black Crows to modele o różnym taliowaniu, które sprawdzą się w zróżnicowanym terenie. Możesz więc sięgnąć po szeroki model, który zapewni doskonałe właściwości zjazdowe w głębokim puchu. W portfolio marki są również klasyczne skiturowe produkty, oraz modele o taliowaniu przypominającym klasyczne modele alpejskie. Te okażą się wyjątkowo uniwersalne, ponieważ sprawdzą się doskonale zarówno podczas skiturowych wycieczek, jak i wypadów na przygotowane trasy. W przypadku nart tego producenta nie sposób pominąć również ich warstwę wizualną, która jest unikatowa, co pozwoliło jej zdobyć szerokie grono fanów na całym świecie.

Sprawdź narty skiturowe Black Crows w sklepie górskim 8a.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór nart tej francuskiej marki. Wraz z nimi dostępne są dedykowane foki Black Crows, które będą idealnie dopasowane do ślizgów naszych nart. Wybór jednego z modeli tej marki będzie świetną decyzją. Doskonała jakość wykonania sprawi, że narty spędzą z nami wiele wspaniałych przygód. Szeroki wybór modeli pozwoli wam znaleźć idealne narty dla siebie.