Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Narty skitourowe Majesty Fox CLT - black/white

Już od 1 754,35 zł Cena regularna 2 699,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Narty skitourowe Majesty Fox CLT to model wprost idealny na wycieczki w otoczeniu świeżego puchu. Jeśli nie możesz doczekać się pierwszego śniegu, a potem z niecierpliwością wyczekujesz aż pokrywa będzie stabilna, pora dobrze przygotować się do sezonu. To propozycja dla miłośników podchodzenia wymagającym zboczem, by następnie widowiskowo zjechać w dół.

Zostały wykonane na bazie charakteryzującego się wyjątkowo niską wagą włókna węglowego zestawionego ze rdzeniem z paulowni. Oferują świetny balans między wydajnością na podejściach i efektywnością podczas wymagającego zjazdu. Są w stanie przełożyć się na sprawny przebieg każdej wycieczki.

Narty skitourowe Majesty Fox CLT to model dla wymagających użytkowników poszukujących optymalnego rozwiązania na trudne warunki śniegowe. Umiarkowana szerokość oraz odpowiednia sztywność sprawiają, że całość świetnie spisuje się na nieco twardszym śniegu. Zaawansowana konstrukcja pozwala zachować dobrą kontrole narty również przy nieco wyższych prędkościach oraz na stromych stokach. Ze względu na niską wagę model ten jest równie chętnie wybierany przez wszystkie osoby chcące jeszcze sprawniej zdobywać szczyty. Lekkość nart jest bowiem szczególnie odczuwalna podczas przemierzania kolejnych metrów podejścia na fokach.

W części środkowej tego modelu zastosowano dobrze znany z klasycznych nart profil camber. Lekkie wygięcie narty zapewnia zwiększoną stabilność w zróżnicowanym terenie oraz pozwala na mocniejsze dociśnięcie krawędzi narty w twardszym śniegu. Z przodu zastosowano z kolei dobrze znany miłośnikom jazdy w puchu rocker. Podgięcie przedniej części narty sprawia, że dużo sprawniej pokonuje ona odcinki w bardziej miękkim śniegu. Również tył nart został lekko podgięty.

Narty skitourowe Majesty Fox CLT charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Kluczowym elementem w przypadku większości nart jest rdzeń. Tutaj zastosowano do jego wykonania wysokiej jakości drewno paulowni. Charakteryzuje się ono bardzo dobrą sprężystością oraz wysoką żywotnością, długo zachowując swoje świetne właściwości. Niemniej ważne jest zastosowanie w nartach ultralekkiej warstwy wykonanej z włókna węglowego (carbon) oraz niezwykle wytrzymałego kevlaru. Pozwoliło to uzyskać zwiększoną sztywność poprzeczną nart przy zachowaniu ich bardzo niskiej wagi. Sprawia to, że model świetnie sprawdza się na twardszym śniegu, zapewniając optymalną kontrolę w czasie zjazdu. Odpowiednie ułożenie warstw karbonowych gwarantuje doskonałą charakterystykę, która zadowoli nawet bardzo wymagających narciarzy.

Ultralekkie narty skitourowe Majesty Fox CLT to propozycja dla wszystkich narciarzy, którzy chcą obniżyć wagę sprzętu, aby każde kolejne podejściu było łatwiejsze i bardziej komfortowe. To zaawansowany model do skitouringu, który pozwoli na szybkie przemieszczanie się zarówno pod górę, jak i w dół.

Majesty Fox CLT najważniejsze cechy:
  • Niezwykle lekkie narty skitourowe o umiarkowanej szerokości doskonale sprawdzające się w wymagającym śniegu;
  • Warstwa wykonana z włókien węglowych oraz kevlaru gwarantuje wysoką sztywność poprzeczną przy zachowaniu minimalnej wagi;
  • Rdzeń wykonany z drewna paulowni;
  • Wytrzymała konstrukcja bocznych ścianek;
  • Doskonała sprężystość nart przy zachowaniu ich wysokiej wytrzymałości;
  • Połączenie dwóch profili – camber w środkowej części i rocker z przodu;
  • Tył nart o kształcie ułatwiającym mocowanie fok.

Konstrukcja: semi hybrid + eliptical rocker Kształt: kierunkowy Flex: kierunkowy Sztywność narty (flex ratio): 7

Rocker: 200 mm tip

Użyte materiały: Włókno szklane: triax Rdzeń: drewniany (paulownia) Dodatkowe warstwy: włókno węglowe (karbon), kevlar

Ślizg: szybki IS7200

Długość 163 171
Promień skrętu 17 18
Taliowanie 110-80-100 112-82-102
Waga jednej narty (ok.) ok. 1005 g ok. 1132 g
Carbon Lighten Technology (CLT) to specjalna technologia konstruowania nart wykorzystująca ultralekkie włókna węglowe. Zastosowanie karbonu pozwala zapewnić wyjątkową sztywności poprzeczną przy zachowaniu niezwykle niskiej wagi, nieosiągalnej w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Carbon Lighten Technology stosowana jest w zaawansowanych modelach przeznaczonych dla wymagających narciarzy, którzy oczekują maksymalnej lekkości i doskonałych właściwości nart na zjeździe.
Opinie klientów o Narty skitourowe Majesty Fox CLT - black/white
0.0
0 opinie