Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Narty Dynafit Beast 98 - general lee/rooster

Już od 2 029,93 zł Cena regularna 2 899,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Narty Dynafit Beast 98 to szeroki model z kategorii Freetouring, który doskonale sprawdza się podczas szybkich zjazdów w głębokim puch. Udało się w nim znacząco zredukować wagę, co ucieszy wszystkich miłośników dziewiczych stoków.

Świetne narty turowe, których żywiołem są stoki oddalone od przygotowanych tras narciarskich. Model ten przypadnie do gustu wszystkim narciarzom, którzy kładą szczególny nacisk na właściwości zjazdowe nart. Dynafit Beast 98 doskonale sprawuje się w każdym puchu, pozwalając na szybką i wyjątkowo płynną jazdę.

Narty freetourowe Dynafit Beast 98 wyposażono w rdzeń Ash - Poplar Ride Core. To optymalne połączenie drewna jesionu oraz topoli, które ma na celu zapewnić zwiększoną sztywność całości przy zachowaniu niskiej wagi. Zastosowana konstrukcja ułatwia szybkie i pewne pokonywanie skrętów w miękkim śniegu. Duża szerokość narty ułatwia utrzymanie jej na powierzchni niezależnie od prędkości. Boczne ścianki narty zostały wykonane z bardzo mocnego materiału ABS, co znacząco podniosło wytrzymałość całej konstrukcji. Ma to szczególne znacznie w narciarstwie pozatrasowym, kiedy zdarzy nam się trafić na ukryte pod śniegiem kamienie lub gałęzie.

W nartach zastosowano rozwiązanie Double Elipse Rocker. Specjalnie opracowane wygięcie narty zostało oparto o dwie elipsy. Pozwoliło to zróżnicować kontakt krawędzi ze śniegiem w zależności od strefy narty. Technologia ta sprawia, że narta lepiej zachowuje się w puchu, a jednocześnie można ją skutecznie kontrolować również na twardszym śniegu.

W przedniej części nart Dynafit Beast 98 znajduje się karbonowy element Ride Tip. Odpowiada on za idealne tłumienie drgań, które powstają podczas szybszej jazdy, a także na bardzo nierównym podłożu, zapewniając płynniejsze i bardziej komfortowe pokonywanie każdego stoku.

Narty freetourowe Dynafit Beast 98 to wytrzymały model przeznaczony do jazdy w głębokim śniegu poza trasami. Doskonały wybór dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy w puchu.

Dynafit Beast 98 najważniejsze cechy:
  • Zaprojektowane z myślą o jeździe w puchu;
  • Lekka konstrukcja;
  • Duża szerokość ułatwia poruszanie się w głębokim śniegu;
  • Mocny rdzeń wykonany z drewna jesionu oraz topoli;
  • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
  • Mocne boczne ścianki wykonane z materiału ABS;
  • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy.

Długość 177 184
Promień skrętu 19 21
Taliowanie 125-97-116 126-98-117
Waga jednej narty (ok.) 1512 g 1637 g
Rdzeń narty Ash - Poplar Ride Core został wykonany z połączenia drewna jesionu oraz topoli. Bardzo wytrzymałe i sztywne drewno jesionu doskonale uzupełnia się ze znacznie lżejszą topolą . Taka konstrukcja oferuje świetną sprężystość przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Rdzeń doskonale przekazuje siłę dociskającą krawędź narty do śniegu i fantastycznie amortyzuje drgania przy wyższych prędkościach, pozwalając na maksymalną kontrolę nart.
Double Elipse Rocker to technologia, która pozwala połączyć łatwość inicjowania skrętów z możliwością pewnego zakrawędziowania na nieco bardziej zmrożonym śniegu. Wszystko zależy od odpowiedniego obciążenia narty. Dzięki temu można zachować pełną kontrolę nad nartami w każdym terenie.
Ride Tip to specjalne wykończenie przodów nart. Dzięki zastosowani karbonu są one bardzo lekkie i jednocześnie pozwalają na wytłumienie drgań powstających na nierównościach oraz podczas szybszej jazdy. Dzięki temu możliwy jest znacznie płynniejszy i bardziej komfortowy zjazd.
Full SideWall – ścianka boczna wykonana została w całości z niezwykle wytrzymałego materiału ABS. Doskonale przenosi on wszelkie siły na krawędź, gwarantując wysoką precyzję każdego skrętu. Ponadto zdecydowanie poprawia wytrzymałość całej konstrukcji, dzięki czemu narta charakteryzuje się większą żywotnością, szczególnie kiedy jest użytkowana w wymagającym terenie, gdzie nieuniknione są spotkania z kamieniami i skałami.
Single Radius - jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics - jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.
Opinie klientów
0.0
0 opinie