Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 26 %
  Narty damskie Majesty Local Beauty - coral/orange
 • - 26 %
  Narty damskie Majesty Local Beauty - coral/orange

Narty damskie Majesty Local Beauty - coral/orange

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Narty damskie Majesty Local Beauty to model dla kobiet, które w terenie nie uznają zasad. Zostały zaprojektowane tak, by w jak najlepszy sposób odpowiadać na potrzeby związane z poruszaniem się poza przygotowaną trasą. Tego typu zjazd wymaga dynamicznej reakcji, jaką pozwolą Ci osiągnąć. Możesz przygotować się na każde podłoże, sprawiając, że zjazd będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Jeśli nie bawi Cię jazda na przygotowanym śniegu, wolisz raczej zapuszczać się w pokryte świeżym śniegiem rejony, warto zastanowić się nad nartami, które umożliwią sprawną działalność w tego typu warunkach. Zjeżdżając na dziko nie możesz być pewna podłoża, może zdarzyć się tak, że pod świeżym puchem znajduje się lodowa tafla. Wtedy szczególnego znaczenia nabiera odpowiednia konstrukcja narty.

Camber zaprojektowano tak, by możliwe było właściwe trzymanie krawędzi nawet na wymagającej powierzchni. Ten model to gwarancja sprawnego poruszania się w różnych warunkach śniegowych. Każdy skręt będzie inicjowany z wyjątkową precyzją, co przekłada się na wszechstronny charakter tego modelu. Jazda po nierównościach terenu wymaga odpowiedniej amortyzacji i stabilności. Tutaj zostało to osiągnięte.

Narty skiturowe Majesty Local Beauty charakteryzują się właściwym flexem, co pozwala im na dostosowanie się do podłoża. Są w stanie reagować dynamicznie na zmianę podłoża. Zostały wyposażone w szybki ślizg IS7200, który pozwoli osiągnąć Ci właściwą do warunków prędkość zjazdu. Łatwo nimi manewrować, co docenią zarówno początkujące jak i doświadczone narciarki.

Zastosowano w nich wierzchnią warstwę Corrund, która zabezpiecza wierzch narty przed przypadkowym zarysowaniem. W ten sposób Twoje narty nie będą tak łatwo poddawały się uszkodzeniom w wymagającym terenie. Nie będą im straszne gałęzie czy inne tego typu przeszkody. Wierzchnia warstwa jest zatem dodatkowo wzmocniona, co może okazać się wyjątkowo praktyczne w przypadku zjeżdżania w nieznanym terenie.

W nartach dla kobiet Majesty Local Beauty zastosowano na całej długości drewniany rdzeń. Wykonano go z topoli oraz jesionu. Odpowiednio dobrana konstrukcja oferuje optymalne połączenie sztywności poprzecznej i elastyczności. Całość odpowiada za wysoki komfort jazdy w zróżnicowanych warunkach śniegowych.

Narty Majesty Local Beauty będą dynamicznie reagować na każdy Twój ruch. W ten sposób zyskujesz model pozwalający na kontrolę przebiegu zjazdu.

Majesty Local Beauty najważniejsze cechy:

 • Wszechstronne narty freestylowe dedykowane dla aktywnych kobiet;
 • Narty oferują odpowiednią przyczepność;
 • Świetnie prowadzą się w wymagającym terenie;
 • Zastosowano w nich warstwę wierzchnią Corrund, dzięki której zwiększono ich wszechstronność oraz odporność na przypadkowe zarysowania w trakcie zjazdu;
 • Odpowiedni camber pozwala na trzymanie krawędzi nawet na zlodzonej powierzchni;
 • Umożliwiają osiągnięcie pożądanej stabilności oraz kontrolę każdego ruchu;
 • Tego typu konstrukcja absorbuje wstrząsy powstałe w wyniku kontaktu z nierównym podłożem;
 • Drewniany rdzeń wykonany z topoli i jesionu;
 • Powstały z myślą o kobietach, stąd ich odpowiedni flex, co przekłada się na płynność jazdy.
Długość 150 cm 160 cm 168 cm
Promień skrętu 12 m 14,1 m 15,6 m
Taliowanie 116-82-111 116-82-111 116-82-111
Waga jednej narty (ok.) —- 1295 g 1385 g

Konstrukcja: camber
Kształt: kierunkowy twin tip
Flex: kierunkowy
Sztywność narty (flex ratio): 4

Użyte materiały:
Włókno szklane: triax
Rdzeń: na całej długości drewno topoli i jesionu
Ślizg: szybki IS7200

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne