top

Namioty tunelowe

Namioty tunelowe oferują dużą przestrzeń użytkową oraz wysoki poziom komfortu. Świetnie sprawdzą się w trakcie biwakowych wypadów, kiedy chcesz cieszyć się wygodą podczas nocnego odpoczynku.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Wygoda i przestronność – namioty tunelowe do turystyki i na biwak

Namioty o kształcie tunelowym posiadają charakterystyczną konstrukcję, którą można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Tropik jest w nich wsparty na równolegle położonych do siebie pałąkach. Z przodu i z tyłu konstrukcję stabilizują mocne linki odciągowe. Dzięki takiej budowie całość przypomina kształtem tunel. Tego typu modele są doskonałym rozwiązaniem podczas odpoczynku na łonie natury.

Namioty tunelowe w sklepie 8a.pl – pełen wybór wielkości

Turystyczne namioty tunelowe są chętnie wybierane zarówno do turystyki, jak i na wakacyjne pobyty na kempingu. Podczas wędrówek turyści najczęściej wybierają namiot tunelowy 1 osobowy lub 2 osobowy. Stosunkowo lekkie konstrukcje łatwo zmieścić w plecaku. Zapewniają przy tym niezbędną ochronę przed żywiołami w czasie odpoczynku. Namiot tunelowy 6 osobowy jest z kolei bardzo popularny na kempingach. To zazwyczaj większe konstrukcje rodzinne, wyposażane w duże przedsionki, okna, oraz wiele udogodnień, które sprawiają, że namiot bardziej przypomina dom, niż turystyczne schronienie. Modele te oferują maksymalną wygodę podczas dłuższych pobytów w terenie.

Namioty z przedsionkiem – maksymalna wygoda

Modele wyposażone w przedsionek są często wybierane prze rowerzystów i motocyklistów. Dodatkowa przestrzeń pozwala schować część ekwipunku, a nawet cały motocykl lub rower. Wszystko zależy od wielkości wybranego modelu. Po złożeniu namioty są stosunkowo małe, dobrze mieszcząc się w sakwach podróżnych.

Sprawdź także inne popularne kategorie namiotów:

Namioty turystyczne Namioty 1 osobowe Namioty 2 osobowe Namioty 3 osobowe Namioty 4 osobowe
Namioty 5 osobowe Namioty 6 osobowe Namioty rodzinne Namioty do kamperów Namioty kempingowe i biwakowe