Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Nalgene

Nalgene to znany amerykański producent butelek i pojemników służących do przenoszenia napojów i jedzenia, wykonanych z mocnego tworzywa. Te legendarne już wśród turystów i wspinaczy butelki na wodę, cechują się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością, niezależnie do tego czy są przenoszone w plecaku, czy przytroczone na zewnątrz. Świetnie wyglądające modele do codziennego użytkowania, poręczne bidony lub turystyczne butelki z szerokim dostępem, to tylko część oferty tej marki. Dzięki temu każda aktywna osoba znajdzie butelkę na wodę Nalgene optymalnie dopasowaną do potrzeb.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Oferta Nalgene w sklepie 8a.pl

Obecnie posiadamy w sprzedaży szeroką gamę modeli amerykańskiego producenta. Najbardziej charakterystyczna jest seria Everyday, z wyróżniającymi się szeroki wlotem. Te klasyczne butelki turystyczne, pozwalające na łatwy dostęp do zawartości, znajdują się w ofercie firmy od początku. Dużym zainteresowaniem cieszą się także butelki wybierane na co dzień – do pracy, na trening na siłowni, czy wieczorny jogging. Intuicyjne zamknięcia pozwalają na szybki dostęp do wody i jednocześnie oferują bardzo dobrą szczelność. Marka nie zapomina również o najmłodszych użytkownikach. Specjalnie dla nich przygotowano mniejsze butelki na wodę ze specjalnymi ustnikami, które łatwo chwycić. Każdy znajdzie odpowiednią do własnych potrzeb butelkę Nalgene – sklep 8a.pl oferuje bowiem pełen wybór wzorów i kolorów.

Historia marki Nalgene

Podobnie jak znaczna część amerykańskich marek outdoorowych, także Nalgene powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie turystów. Pierwotnie producent ten zajmował się bowiem wytwarzaniem wyłącznie plastikowych butelek na potrzeby laboratoryjne. Często były one wykorzystywane przez wspinaczy i turystów jako wygodny zamiennik do szklanych butelek oraz innych niewygodnych w transporcie pojemników. W ten sposób powstały pierwsze butelki projektowane specjalnie z myślą o rynku turystycznym. Butelki na wodę z tworzywa Nalgene pozwalają zmniejszyć ilość śmieci, jakie generują jednorazowe opakowania. Uzupełnianie butelki wodą znacznie zmniejsza także liczbę wyrzuconych plastikowych butelek. To świetny sposób na przyczynienie się do jeszcze większej dbałości o środowisko naturalne.