top

Nakładki zimowe

Antypoślizgowe nakładki zimowe na buty oraz raczki turystyczne ułatwią nam poruszanie się po zaśnieżonym i oblodzonym terenie. Posłużą zarówno podczas górskich wędrówek, jak i w trakcie spacerów.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Producent
    Black Diamond
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Wyczyść

Zróżnicowane antypoślizgowe nakładki zimowe na buty

Idealnie dopasowane kolce na buty szczególnie docenią miłośnicy biegania zimową porą. To gwarancja naszego bezpieczeństwa i komfortu nawet na śliskim podłożu. Nakładki antypoślizgowe na buty przeznaczone są do każdego typu obuwia. Intuicyjne systemy mocowania sprawiają, że ich założenie jest bardzo łatwe, a po spakowaniu zajmują mało miejsca. Raczki i nakładki zimowe na buty mogą się między sobą znacznie różnić budową. W większości to jednak bardzo proste konstrukcje, które są intuicyjne w użytkowaniu. Raczki na buty z nieco dłuższymi kolcami to świetny wybór w czasie wycieczek turystycznych po łatwiejszych szlakach. W przypadku oblodzonych lub zaśnieżonych fragmentów szlaku zapewnią odpowiednią przyczepność.

Zimowe nakładki na buty

Zimowe kolce na buty świetnie sprawdzą się na lżejszych, wysokich męskich butach turystycznych w łatwiejszym terenie. Elastyczne, antypoślizgowe nakładki zimowe na buty świetnie spisują się w przypadku obuwia miejskiego, a także biegowego. Krótsze kolce dobrze użytkuje się na ubitym śniegu oraz lodzie. Większość konstrukcji oparta jest na rozciągliwych paskach wykonanych z gumy lub silikonu, które gwarantują optymalne dopasowanie całości do obuwia. Zarówno raczki turystyczne, jak i nakładki antypoślizgowe na buty są bardzo kompaktowe po spakowaniu, dzięki czemu w plecaku turystycznym zawsze znajdzie się na nie miejsce.

Szeroki wybór raczków i nakładek antypoślizgowych w 8a.pl

Przygotowujesz się na zimę? Upewnij się, że ekwipunku nie zabraknie odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na sprawne poruszanie się po zaśnieżonych i oblodzonych ścieżkach. Raczki turystyczne i antypoślizgowe nakładki zimowe na buty kupisz w sklepie online 8a.pl. Bogaty asortyment pozwoli z łatwością dopasować optymalny model do posiadanego obuwia oraz planowanej trasy.