top

Naczynia turystyczne

Naczynia turystyczne składane do niewielkich rozmiarów to podstawa udanego gotowania w plenerze. Kompaktowe zestawy garnków turystycznych, poręczne kubki, a także lekkie sztućce turystyczne pozwalają w pełnie wyposażyć kuchnię polową. W ofercie nowoczesne naczynia biwakowe na każdy wyjazd!
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
 1. -10%
  Nóż Gerber Hinderer CLS - black
  Nóż Gerber Hinderer CLS - black
  269,99 zł 299,99 zł
 2. -20%
  Nóż turystyczny Gerber Fast AO Tanto
 3. -20%
  Nóż Gerber Fastball - green
  Nóż Gerber Fastball - green
  439,99 zł 549,99 zł
 4. -10%
  Nóż turystyczny Gerber Prodigy SE
 5. -12%
  Nóż Gerber Keynote Clip Folding Knife
 6. -35%
  Składany nóż Gerber Fast Draw
  Składany nóż Gerber Fast Draw
  168,99 zł 259,99 zł
 7. -15%
  Nóż Gerber Remix Clip Folding Knife
 8. -10%
  Nóż Gerber Remix Tactical Tanto
  Nóż Gerber Remix Tactical Tanto
  197,99 zł 219,99 zł
 9. -10%
  Nóż Gerber Paraframe Tanto
  Nóż Gerber Paraframe Tanto
  125,99 zł 139,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę

Naczynia turystyczne składane na wędrówkę i dłuższy pobyt na kempingu

Naczynie turystyczne są bardzo zróżnicowane, zarówno jeśli chodzi o użyte materiały, jak i przeznaczenie. Naczynia biwakowe są często wybierane na kemping, gdzie pozwalają na zachowanie maksymalnej niezależności i przygotowywania posiłków bezpośrednio przed namiotem. Dodając do naczyń kompaktowe kuchenki turystyczne możemy uzyskać niezwykle wszechstronne zestawy do wszystkich aktywności w terenie. Najbardziej zaawansowane w naszej ofercie są garnki z anodowanego aluminium, a także ultralekkie naczynia tytanowe. Modele te są stosowane podczas długich wypraw trekkingowych, na wyjazdach rowerowych oraz w turystyce pieszej. Ich lekkość i kompaktowe rozmiary doskonale sprawdzają się w sytuacji, kiedy całe wyposażenie musimy dźwigać na własnych plecach. Ponadto garnki turystyczne często są wyposażane w radiator, pomagający w akumulacji ciepła jakie wytwarza nieduży palnik. Dzięki niemu zagotowanie wody trwa bardzo krótko i kawa, herbata lub popularne liofilizaty będziemy w stanie przygotowywać w kilka chwil. Naczynia kempingowe często są wykonywane ze stali nierdzewnej, która gwarantuje bardzo wysoką trwałość oraz łatwość użytkowania. Największe modele o grubych dnach można wykorzystywać nawet nad ogniskiem, kiedy pozwolą przygotować posiłek dla większej grupy. Oprócz garnków w naszej ofercie dostępne są takie naczynia biwakowe, jak niewielkie menażki, kubki ze składanymi rączkami czy miseczki. Pozwolą one skompletować funkcjonalny składany zestaw naczyń turystycznych. Do spożywania posiłków przydadzą się również kompaktowe sztućce turystyczne. Często występują one w formie wygodnego w transporcie niezbędnika turystycznego. Niezwykle popularne są również sztućce typu spork, które pełnia równocześnie rolę łyżki i widelca.

Pełen zestaw do gotowania w czasie wyjazdów pod namioty i na wyprawy skompletujesz w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie znajdują się zarówno pojedyncze garnki i kubki, jak i całe zestawy składanych naczyń turystycznych. Dzięki temu możemy zaoferować produkty idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Wśród renomowanych marek optymalne naczynia biwakowe znajdzie zarówno miłośnik trekkingu, podróżujący samotnie z całym ekwipunkiem na plecach, jak i większa grupa znajomych, czy rodzina wybierająca się na dłuższy pobyt na kempingu. Dopracowane składane naczynia turystyczne sprawią, że przygotowywanie posiłków w terenie będzie czystą przyjemnością.