top

Nabój Ortovox Carbon Cartridge Avabag

619,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Ortovox Carbon Cartridge Avabag to ultralekki nabój ze sprężonym gazem przeznaczony do systemu poduszek lawinowych Avabag stosowanego w plecakach narciarskich.

Nabój ze sprężonym gazem to jeden z niezbędnych elementów systemu Avabag, który pozwoli napełnić poduszkę lawinową w przeciągu kliku sekund. Prosta instalacja w systemie oraz możliwość łatwego transportu sprawiają, że jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Ortovox Carbon Cartridge Avabag to ultralekka wersja naboju. W celu obniżenia wagi wykonano ją z wytrzymałych włókien węglowych, stosowanych tylko w najwyższej jakości sprzęcie. Dzięki temu udało się zaoszczędzić wiele cennych gramów bagażu, co będzie szczególnie odczuwalne na stromych podejściach. Butla wraz z plecakami lawinowymi marki Ortovox pozwoli stworzyć wyjątkowo lekkie zestawy do szybkiego poruszania się w górach.

Przed montażem można łatwo sprawdzić jego gotowość i stan napełnienia gazem, poprzez zważenie i porównanie wyniku z naklejką kontrolną.

Ortovox Avabag to system lawinowy stosowany w zaawansowanych plecakach narciarskich. Składa się on ze specjalnej poduszki umieszczanej w plecaku, naboju ze sprężonym gazem oraz specjalnej rączki aktywacyjnej. W przypadku porwania przez lawinę wystarczy pociągnąć rączkę aby poduszka napełniła się w kilka sekund. Zwiększona objętość porwanej osoby ułatwia utrzymanie się na powierzchni lawiny i znacząco zwiększa szanse na uratowanie poszkodowanej osoby. System lawinowy Ortovox Avabag podnosi bezpieczeństwo w czasie górskich aktywności, takich jak wędrówki zaśnieżonymi szlakami czy wyprawy na nartach skitourowych. To jeden z niezbędnych elementów ekwipunku w przypadku zagrożenia lawinowego.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Męskie
Waga ok. 332 g
Wymiary ok. 22,5 cm x ø 5 cm

Nabój Ortovox Carbon Cartridge Avabag - opinie klientów

0.0
0 opinie