Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

MX3 Aventure

MX3 Aventure to francuski producent specjalizujący się w takich produktach jak żywność liofilizowana, żele i batony energetyczne dla sportowców. Coraz szybsze tempo życia oraz zwiększająca się liczba aktywności uprawianych z dala od cywilizacji wymusza stosowanie racjonalnego żywienia. Jedną z odpowiedzi na to zapotrzebowanie jest liofilizowana żywność MX3 Aventure. Charakteryzuje się ona bardzo niską wagą i wyśmienitymi wartościami odżywczymi. Wykorzystana na początku na potrzeby wojska i astronautów, wraz z rozwojem technologii stała się łatwo dostępna dla wszystkich.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Maksymalnie zróżnicowane liofilizaty MX3 Aventure – producent, który zadba o Twoje kubki smakowe.

Obecnie żywność liofilizowana jest niezwykle popularna wśród miłośników wspinaczki, ekspedycji górskich, trekkingu, a także żeglarzy i podróżników. Coraz częściej po ten rodzaj posiłków sięgają również turyści. Wyjątkowa lekkość tego rozwiązania sprawia, że nawet do najmniejszego plecaka bez problemu spakujemy całodzienną rację żywnościową. Tym co wyróżnia francuskiego producenta MX3 Aventure jest niewątpliwie bardzo szeroki wybór posiłków liofilizowanych. Pozwala on dobrać zróżnicowane liofilizaty nawet na dłuższą wyprawę trekkingową czy ekspedycję. Producent czerpie pomysły na potrawy z kuchni całego świata, czemu zawdzięczamy zarówno dobrze znane, najprostsze dania turystyczne, jak i bardziej egzotyczne smaki. Specjaliści zajmujący się przygotowywanie poszczególnych dań z chęcią sięgają do kuchni indyjskiej, chińskiej, a nawet po tradycyjne dania francuskie. Wszystkie zostały wygodnie pogrupowane, dzięki czemu podczas przygotowywania menu wyjazdowego można z łatwością znaleźć odpowiednie śniadanie, liofilizowane danie obiadowe czy smaczny deser. Producent zapewnia też liofilizaty wegetariańskie oraz specjalne wersje organiczne, przygotowywane ze specjalnych owoców i warzyw.

Wiele osób zadaje sobie pytanie – Liofilizacja, czy jest zdrowa?

Liofilizacja to proces szybkiego usuwania wody z żywności w ekstremalnie niskiej temperaturze, dzięki czemu zachowana zostaje większość wartości odżywczych, bez konieczności stosowania wielu konserwantów. Dzięki temu jedzenie jest niezwykle pożywne i bardzo łatwe w przygotowaniu. Stanowi doskonałą alternatywę dla stosowania dużej ilości konserwantów, a przy tym jest niesamowicie lekkie. Coraz więcej osób sięga po lioflizaty. Opinie zdecydowanej większości jasno wskazują, że żywność liofilizowana MX3 Aventure wyróżnia się na tle konkurencji fantastycznym wyborem spośród wielu dostępnych smaków oraz łatwością przygotowania posiłku.