top

Multitool Gerber Bear Grylls Ultimate Tool

181,48 zł 349,00 zł
-48%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Multitool Gerber Bear Grylls Ultimate Tool to 12 narzędzi zamknięty w niezwykle wytrzymałej obudowie, która zniesie trudy zarówno górskich aktywności, jak i wykonywania typowo miejskich zadań. Ta kompaktowa konstrukcja pozwoli zabrać ją ze sobą na każdy turystyczny wypad, a także nosić w miejskim plecaku, gdzie będzie czekać na zadanie, które musisz wykonać.

Multitool to narzędzie, które każdy miłość praktycznych rozwiązań powinien posiadać. Te urządzenie zastępuje 12 innych, więc nie musisz targać ze sobą skrzynki narzędziowej i do większości prac wykorzystasz ten model. Multitool jest sygnowany przez Beara Gryllsa, co przypadnie do gustu wszystkim surwiwalowcom, a dla tych mniej ekstremalnych użytkowników okaże się potwierdzeniem wysokiej jakości tego przyrządu.

Multitool Gerber Bear Grylls Ultimate Tool ze względu na swoje wszechstronne przeznaczenie wykonany został w każdym swoim elemencie ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że całość konstrukcji jest niezwykle wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu zachowasz funkcjonalność tego modelu unikając jego przypadkowego uszkodzenia podczas pracy, a także niszczącego wpływu procesu rdzewienia. Jednak dla większej stabilności pracy z multitoolem Gerber jego projektanci zastosowali tutaj nakładki z tworzywa znajdujące się na uchwycie. Sprawiają one, że ten model pewnie leży w dłoni, a ryzyko jego wyślizgnięcia się jest istotnie ograniczone. Po rozłożeniu możesz korzystać z kombinerek posiadających przecinak do kabli i drutów. Ich konstrukcja sprężynuje, więc po każdym ściśnięciu lub przecięciu wraca do swojego pierwotnego ustawienia, więc z multitoola korzystać będziesz jedną dłonią.

Multitool Gerber Bear Grylls Ultimate Tool posiada również blokadę Safe.T.Plus, która działa z oboma nożami tutaj zastosowanymi, piłą dwurzędową oraz nożyczkami. Korzystanie z tych narzędzi pod dużą siłą naraża nas na skaleczenie, więc tego typu rozwiązanie okazuje się niezwykle bezpieczne. Znajdziesz tutaj także wkrętaki, którymi skręcisz szafkę ze znanego szwedzkiego sklepu meblowego lub otworzysz korpus mniejszych urządzeń w celu ich naprawy. Ponadto otwieracz do butelek przyda się po całym dniu pracy, gdy zechcesz schłodzić się orzeźwiającym gazującym napojem.

Multitool Gerber Bear Grylls Ultimate Tool to synonim funkcjonalności, która sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach.

Gerber Bear Grylls Ultimate Tool najważniejsze cechy:

  • Multitool wykonany z wysoce wytrzymałej stali nierdzewnej;
  • Multitool posiada 12 funkcjonalnych narządzi;
  • Tworzywo na uchwycie zwiększa stabilność pracy multitoolem;
  • Kombinerki posiadają sprężynującą konstrukcję, więc możesz obsługiwać je jedną dłonią;
  • Możliwość blokowania ostrz noży, piły i nożyczek dzięki rozwiązaniu Safe.T.Plus zapewnia ich bezpieczną obsługę;

Gerber Bear Grylls Ultimate Tool opis funkcjonalności:

1. Kombinerki; 2. Ostrze ząbkowane; 3. Ostrze płaskie; 4. Piła dwurzędowa; 5. Obcinacz do kabli/drutu; 6. Wkrętak typu philips; 7. Wkrętak płaski - mały; 8. Wkrętak płaski - średni; 9. Kółko stalowe na linkę; 10. Otwieracz do butelek; 11. Otwieracz konserw; 12. Nożyczki; 

Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Gerber Multi-Tools
Waga ok. 249,5 g

Multitool Gerber Bear Grylls Ultimate Tool - opinie klientów

0.0
0 opinie