Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Multimedia

Multimedia w asortymencie naszej księgarni internetowej podbiły serca tysięcy widzów na całym świecie. Filmy o tematyce górskiej to ciekawa propozycja na długie wieczory dla wszystkich miłośników gór.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
  1. Film 360stopni Zjazd
  2. Film 360stopni Człowiek który zjechał z Everestu
  3. Zestaw 360stopni Książka Zaginiony + film Zaginiony
  4. Zestaw 360stopni Książka Antarktyczna podróż sir E. Shackletona + DVD
  5. Zestaw 360stopni Po omacku - książka + film DVD
  6. Zestaw 360stopni Box filmów freeride'owych DVD
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Najlepsze filmy o górach

Filmy górskie należą do wyjątkowej kategorii twórczości filmowej. W większości są bowiem oparte na prawdziwych wydarzeniach, przedstawiając zarówno najbardziej dramatyczne, jak i najbardziej wzniosłe chwile z najbardziej znanych ekspedycji górskich. Dzięki nim możemy chociaż na chwilę spróbować sobie wyobrazić trudy zdobywania najwyższych szczytów świata. Wiele obrazów ujmuje zarówno trudne warunki panujące w wysokich górach, jak i żmudne przygotowania, które czasami pochłaniają jeszcze więcej energii, niż sam atak szczytowy. Świetnie przygotowane obrazy doskonale pokazują, na jakie poświęcenia i wyrzeczenia muszą być gotowe osoby rzucające wyzwanie najwyższym szczytom świata. Filmy o górach to także doskonałe ujęcia i kadry przedstawiające niezapomnianą panoramę z najwyższymi szczytami. Po obejrzeniu niektórych tytułów z łatwością rozpoznamy najbardziej znane szczyty Himalajów czy Alp. Wspomnienia historycznych wypraw i osiągnięć człowieka w walce z żywiołami dostarczą nie tylko rozrywki, lecz także wiedzy i emocji. W naszym sklepie dostępne są również zestawy – film górski wraz z książką. To doskonały pomysł na prezent.

Filmy górskie w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zamieszczamy najlepsze filmy o górach świata. Są to tytuły, które najczęściej, znalazły wielu fanów na całym świecie. Wiele z nich uważanych jest za klasyki, które każdy miłośnik gór powinien zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Doskonałej jakości filmy górskie na DVD świetnie sprawdzą się jako prezent, a także jako uzupełnienie domowej filmoteki.

Oprócz filmów górskich polecamy również:

Torebki biodrowe Książki i albumy Czasopisma Plecaki miejskie Termosy i kubki termiczne