Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Moskitiera z podłogą Brettschneider Fine Mesh Pyramid Extrem

Cena promocyjna 240,55 zł Cena regularna 283,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Moskitiera z podłogą Brettschneider Fine Mesh Pyramid Extrem dzięki bardzo drobnym oczkom, które tworzą jej strukturę zapewnią wysoką ochronę przed insektami oraz świetną wentylację. Zapewni komfortowy sen trzem osobom, a dzięki piramidowej konstrukcji jest szybka i łatwa w rozwieszeniu.

Moskitiera campingowa Brettschneider Mosquito net Fine Mesh Pyramid Extrem została wykonana z poliamidowego włókna, które posiada podwyższoną wytrzymałość na rozdarcia, a także bardzo szybko wysycha. Pozwoli Ci to skutecznie prać moskitierę po każdym wyjeździe zachowując świeżość materiału.

Model ten został wyposażony przez producenta w podłogę. Pozwoli to na korzystanie z moskitiery jako funkcjonalnej konstrukcji bez potrzeby korzystania z dodatkowych akcesoriów. Do jej wnętrza dostaniesz się dzięki wejściu zapinanemu zamkiem błyskawicznym. Moskitiera turystyczna Brettschneider Mosquito net Fine Mesh Pyramid Extrem została wykonana w całości z włókna poliamidowego. Producent zdecydował się na to rozwiązanie ze względu na cechy tego materiału, które sprawdzą się w trakcie nocy spędzanych w plenerze. Ta odmiana syntetycznego włókna posiada odpowiednią sztywność, która sprawi, że moskitiera ma większą odporność na składanie się w trakcie porywów wiatru. Materiał ten bardzo szybko wysycha i nie absorbuje wody w takim stopniu jak włókna naturalne. Pozwoli to na łatwe czyszczenie moskitiery oraz zadbanie o odpowiednie warunki higieniczne w jej wnętrzu. Poliamid, z którego wykonano moskitierę jest także wyjątkowo mało podatny na wycieranie lub rozdarcia, co sprawia, że model ten jest trwały, co pozwoli cieszyć się jego funkcjonalnością przez dłuższy czas. Konstrukcja moskitiery Brettschneider Mosquito net Fine Mesh Pyramid Extrem przypomina piramidę, co sprawia, że mamy dużo miejsca na dole oraz mało u góry. Sprawia to, że rozwieszanie moskitiery jest o wiele łatwiejszy, gdyż mamy tylko jeden punkt zaczepienia, który możemy z powodzeniem przywiązać do każdego drzewa, pod którym śpimy.

Moskitiera biwakowa Brettschneider Mosquito net Fine Mesh Pyramid Extrem zapewnia skuteczną ochronę przed owadami w trakcie nocy spędzanych w plenerze oraz wysoką przewiewność.

Brettschneider Mosquito net Fine Mesh Pyramid Extrem najważniejsze cechy:
  • Pomieści dwie osoby zapewniając skuteczną ochronę przed owadami;
  • 1000 otworów na cal/2 zapewnia wysoką wentylację oraz świetną ochronę przed insektami;
  • Zwiększona wytrzymałość na przetarcia i rozdarcia;
  • Posiada podłogę;
  • Wejście do moskitiery zapinane zamkiem błyskawicznym;
  • Wykonana z szybkoschnącego włókna poliamidowego;
  • Wysoka przewiewność siatki, z której została wykonana moskitiera;
  • Bardzo lekka konstrukcja;
  • Worek transportowy dołączony w zestawie;

Użyte materiały: 100% poliamid; Rozmiary po rozwieszeniu: 2 x 2 x 2,3 m; Gęstość siatki: 1000 otworów / cal2 Waga: ok. 656 g (wraz z pokrowcem) Wymiary pakunku: ok. 32 x ø 10 cm

Moskitiera z podłogą Brettschneider Fine Mesh Pyramid Extrem - opinie klientów

0.0
0 opinie