top

Max Climbing

Max Climbing specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu treningowego dla wspinaczy. W ofercie sklepu zapewniamy szeroki wybór chwytotablic, chwytów treningowych dla wspinaczy oraz chwytów na ściany.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Różnorodne chwyty treningowe i chwytotablice Max Climbing

Niezwykle bogata oferta tej belgijskiej marki zadowoli miłośników wspinaczki na każdym poziomie zaawansowania. Kultowym i zarazem pierwszym modelem stworzonym przez tego producenta jest Maxgrip. To on przyczynił się do wzrostu popularności i dalszego rozwoju oferowanych przyrządów. Te wieszane na linkach chwyty pozwalają na niezwykle wszechstronny trening na różnym poziomie zaawansowania. Jego charakterystyczny kształt występuje w logo Max Climbing. Kolekcja jest cały czas poszerzana o kolejne innowacyjne rozwiązania. Na pewno na wyróżnienie zasługuje nowoczesna chwytotablica składająca się z dwóch części. Dzięki możliwości montażu w różnych położeniach, otrzymujemy możliwość dużo bardziej zróżnicowanego treningu niż w przypadku klasycznych rozwiązań. Oczywiście w ofercie dostępne są również akcesoria niezbędne do montażu poszczególnych modeli. Płyta do chwytotablic czy haki do chwytów treningowych pozwolą na ich zamocowania niemal w każdym miejscu. Pozwoli to na spokojny trening w domowym zaciszu, biurze, czy gdziekolwiek zapragniesz podnosić swoje wspinaczkowe umiejętności.

Efektywność treningu wspinacza - Max Climbing

Dobrze opracowane chwyty treningowe pozwalają przeprowadzić zróżnicowany trening zarówno w zaciszu własnego domu, jak i na ściance wspinaczkowej. Wysokiej jakości materiały gwarantują wysoką niezawodność i długie użytkowanie produktów. Celem osób tworzących Max Climbing jest nie tylko podniesienie umiejętności poszczególnych wspinaczy, ale przede wszystkim umożliwienie najlepszym z nich pokonywania coraz trudniejszych i bardziej wymagających dróg wspinaczkowych. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednio opracowanego treningu, który umożliwiają właśnie chwyty i chwytotablice Max Climbing. Sklep 8a.pl zapewnia pełną ofertę tej marki, aby każdy trening był maksymalnie efektywny.