top

Max Climbing

Max Climbing specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu treningowego dla wspinaczy. W ofercie sklepu zapewniamy szeroki wybór chwytotablic, chwytów treningowych dla wspinaczy oraz chwytów na ściany.
13
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Różnorodne chwyty treningowe i chwytotablice Max Climbing

Niezwykle bogata oferta tej belgijskiej marki zadowoli miłośników wspinaczki na każdym poziomie zaawansowania. Kultowym i zarazem pierwszym modelem stworzonym przez tego producenta jest Maxgrip. To on przyczynił się do wzrostu popularności i dalszego rozwoju oferowanych przyrządów. Te wieszane na linkach chwyty pozwalają na niezwykle wszechstronny trening na różnym poziomie zaawansowania. Jego charakterystyczny kształt występuje w logo Max Climbing. Kolekcja jest cały czas poszerzana o kolejne innowacyjne rozwiązania. Na pewno na wyróżnienie zasługuje nowoczesna chwytotablica składająca się z dwóch części. Dzięki możliwości montażu w różnych położeniach, otrzymujemy możliwość dużo bardziej zróżnicowanego treningu niż w przypadku klasycznych rozwiązań. Oczywiście w ofercie dostępne są również akcesoria niezbędne do montażu poszczególnych modeli. Płyta do chwytotablic czy haki do chwytów treningowych pozwolą na ich zamocowania niemal w każdym miejscu. Pozwoli to na spokojny trening w domowym zaciszu, biurze, czy gdziekolwiek zapragniesz podnosić swoje wspinaczkowe umiejętności.

Efektywność treningu wspinacza - Max Climbing

Dobrze opracowane chwyty treningowe pozwalają przeprowadzić zróżnicowany trening zarówno w zaciszu własnego domu, jak i na ściance wspinaczkowej. Wysokiej jakości materiały gwarantują wysoką niezawodność i długie użytkowanie produktów. Celem osób tworzących Max Climbing jest nie tylko podniesienie umiejętności poszczególnych wspinaczy, ale przede wszystkim umożliwienie najlepszym z nich pokonywania coraz trudniejszych i bardziej wymagających dróg wspinaczkowych. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednio opracowanego treningu, który umożliwiają właśnie chwyty i chwytotablice Max Climbing. Sklep 8a.pl zapewnia pełną ofertę tej marki, aby każdy trening był maksymalnie efektywny.