Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated M NE

742,59 zł 939,99 zł
21% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated M NE w plenerowej sypialni sprawdzi się doskonale. Pozwoli Ci na efektywny wypoczynek, nawet jeśli otoczenie nie będzie temu sprzyjało. Dzięki niemu zyskasz wsparcie termiczne, które szczególnie docenisz w chłodniejsze dni.

Projektanci marki Sea To Summit pomyśleli o różnych aspektach, które w przypadku materaca mogą zostać docenione przez użytkowników. Ten model zda egzamin rewelacyjnie w różnych warunkach, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi po skompresowaniu będzie też wygodny w przenoszeniu.

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated dzięki zastosowaniu technologii Air Sprung Cells™ w wersji regular posiada aż 548 małych komór powietrza, które w efekcie zapewniają bardzo komfortowe użytkowanie. Rozmiary small i large posiadają inną liczbę komór optymalnie dopasowaną do ich kroju. Cały materac opiera się na technologii Double Layer Zone, która polega na zastosowaniu dwóch niezależnych warstw małych komór (jedna na górze, druga na dole). Są one ułożone naprzemiennie co zapewnia idealną izolację od podłoża oraz najwyższy komfort spania. Dodatkową zaletą zastosowania technologii Double Layer Zone jest możliwość użytkowania materaca nawet na nierównej powierzchni, gdyż cała konstrukcja posiada 2 osobne zawory powietrza. Jednym zaworem pompuje się górną warstwę, a drugim dolną. W przypadku nierówności można wypuścić trochę powietrza z dolnej warstwy maty i dostosować ją do nierówności. Górna warstwa posiada niezależny zawór więc zostanie ona cały czas idealnie napompowana.

Dodatkowo każda z komór materaca STS Comfort Plus Insulated wzmocniona została materiałem antybakteryjnym TPU antimicrobial, który powstrzymuje spód materaca przed rozwarstwieniem oraz zapobiega powstawaniu pleśni oraz grzybów w środku każdej komory. Materac wykonany został z wytrzymałego Nylonu 40D Ripstop oraz Nylonu 20D mid-layer dzięki czemu cała konstrukcja zapewnia dużo lepszą wytrzymałość od standardowego materaca czy maty. Bardzo przydatny okaże się pokrowiec transportowy materaca Sea to Summit Comfort Plus Insulated, który działa jak pompka. Wystarczy go odpowiednio przygotować, by efektywnie napełnić swoje turystyczne posłanie powietrzem.

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated to większa wygodna nocy spędzanych pod namiotem tak byś skutecznie zregenerował siły do dalszej turystycznej aktywności.

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated – najważniejsze cechy:

  • Technologia Dual Layer zapewnia najwyższy możliwy komfort spania;
  • Wytrzymały materiał Nylon 40D Ripstop oraz Nylon 20D;
  • Wewnętrzne wzmocnienia z materiału TPU Antimicrobial;
  • Specjalna powłoka Exkin® Platinum odbijająca ciepło wytwarzane przez organizm;
  • Ocieplina Thermolite® zwiększa izolację termiczną;
  • Worek transportowy pełniący funkcję pompki;
  • Wygoda zapewniana przez liczne komory powietrzne Air Sprung Cells™;
  • Wysoki współczynnik izolacji R-value 5.0;
  • Pokrowiec;
  • Zestaw naprawczy.
Innowacyjne pomysły zawarte w tym nowoczesnym materacu zostały docenione przez wielu fachowców z branży. Zdobył on miedzy innymi nagrodę ISPO Award Gold Winner 2015/2016, wyróżnienie Editor’s Choice magazynu Backpacker, czy Best New Gear serwisu Gear Institute.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex
Waga ok. 739 g
Wymiary pakunku ok. 26 x ø 12 cm

Materac Sea to Summit Comfort Plus Insulated M NE - opinie klientów

0.0
0 opinie