top

Materac Sea To Summit Comfort Plus

581,30 zł 708,90 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Sea to Summit Comfort Plus to najbardziej komfortowy model z serii ultralekkich materacy turystycznych, przygotowany z myślą o osobach poszukujących maksymalnego komfortu i nieco lepszej izolacji od podłoża. Zagwarantowano to dzięki zastosowaniu nowoczesnej, dwuwarstwowej konstrukcji.

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm w branży turystycznej opracowała całą kolekcję niezwykle lekkich i poręcznych materacy dla osób poszukujących rozwiązań kompaktowych i zapewniających wysoki poziom komfortu. Są one z chęcią wybierane przez osoby, którym szczególnie zależy na jak najmniejszej objętości bagażu. Bez problemu zmieszczą się do sakwy rowerowej lub motocyklowej, kajaka czy najmniejszego plecaka.

Model Sea to Summit Comfort Plus jest jednym z najbardziej komfortowych materacy na świecie w swojej klasie wagowej. Zastosowano w nim nowoczesną technologię Air Sprung Cells™ opartą o doskonale ukształtowane komory powietrzne. Ich duża ilość, dochodząca do 548, sprawia, że całość idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając ugięcie oraz podparcie w najbardziej tego potrzebujących miejscach.

Tym co wyróżnia materac jest rozwiązanie Double Layer Zone, zastosowane na całej powierzchni materaca. Polega ono na użyciu dwóch niezależnych warstw małych komór (jedna na górze, druga na dole). Są one ułożone naprzemiennie co zapewnia idealną izolację od podłoża oraz najwyższy komfort spania. Dodatkową zaletą zastosowania technologii Double Layer Zone jest możliwość użytkowania materaca nawet na nierównej powierzchni, gdyż cała konstrukcja posiada 2 osobne zawory powietrza. Jednym zaworem pompuje się górną warstwę, a drugim dolną. W przypadku nierówności można wypuścić trochę powietrza z dolnej warstwy maty i dostosować ją do nierówności. Górna warstwa posiada niezależny zawór więc pozostanie ona cały czas idealnie napompowana. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które wymagają od sprzętu maksymalnej wygody i jednocześnie mocno ograniczonej wagi.

Materac Sea to Summit Comfort Plus został wykonany z wytrzymałego nylonu 40D ripstop oraz nylonu 20D mid-layer wewnątrz. Dzięki temu cała konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość i świetnie spisuje się w trudnych warunkach na szlaku i pod namiotem. Niezwykle innowacyjne rozwiązanie zastosowano również w środku materaca, gdzie zastosowano nowoczesny materiał antybakteryjny TPU antimicrobial. Znacząco redukuje on ryzyko powstawania pleśni oraz grzybów w środku każdej komory, co jest szczególnie ważne w przypadku tradycyjnego nadmuchiwania materaca, bez użycia pompki.

W zestawie załączono wygodny pokrowiec transportowy, który sprawdzi się w podróży i zapobiegnie niekontrolowanemu rozwijaniu się materaca w plecaku czy torbie. Całość dodatkowo zaopatrzono w zestaw kilku łatek samoprzylepnych, które szybko pozwolą wyeliminować ewentualne niewielkie dziurki.

Najnowocześniejszy materac turystyczny dostępny na rynku - Sea to Summit Comfort Plus – został już doceniony rzez czołowe magazyny i portale związane z baranżą turystyki i outdooru zdobywając liczne nagrody, między innymi Editors' Choice magazynu Backpacker, Outdoor Industry Award, czy Best New Gear portalu GearInstitute.

Sea to Summit Comfort Plus - najważniejsze cechy:
  • Specjalne komory powietrzne Air Sprung Cells™ zapewniają optymalny rozkład naprężeń;
  • Technologia Dual Layer (dwie niezależne warstwy komór) zapewnia najwyższy możliwy komfort spania;
  • Niska waga (materac dmuchany ultralight);
  • Wytrzymały materiał zewnętrzny nylon 40D ripstop;
  • Materiał wewnętrzny nylon 20D;
  • Zastosowany w komorach TPU Antimicrobial zmniejszy ryzyko namnażania się grzybów i bakterii we wnętrzu materaca;
  • Dwa niezawodne zawory pozwalające szybko nadmuchać materac i spuścić powietrze;
  • Załączony pokrowiec transportowy;

* Zestaw naprawczy składający się z łatek samoprzylepnych;
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Sea to Summit Mats and Mattresses
Grubość ok. 6,3 cm
Waga ok. 660 g (rozm. regular)
Pianka ---
Wymiary ok. 168 x 55 cm (small), ok. 184 x 55 cm (regular)
Wymiary pakunku ok. 18 x 11 x 11 cm (rozm. regular)
Pokrowiec V
Współczynnik R-Value 2.5
Typ Materac
Zestaw naprawczy V

Materac Sea To Summit Comfort Plus - opinie klientów

0.0
0 opinie