Masters

Masters to renomowany producent kijków. Kije trekkingowe tej marki to klasyk wśród sprzętu wyprawowego. Perfekcyjne wykonanie i wytrzymałe materiały to cechy, dzięki którym zdobyły popularność.
20
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę

Kije trekkingowe Masters to modele odpowiednio dopasowane do potrzeb

W ofercie tej włoskiej marki każdy użytkownik znajdzie model optymalnie dostosowany do jego potrzeb. Podstawowe modele kijów wyśmienicie sprawdzą się początkującym turystom. Klasyczne modele wykonane z aluminium oferują bardzo dobrą trwałość oraz niezawodność w czasie wędrówek. Kijki z amortyzacją sprawdzą się szczególnie w czasie podróżowania z dużym plecakiem, dobrze przechwytując wszelkie wstrząsy. Dzięki ograniczeniu drgań ramiona i nadgarstki nie zmęczą się tak szybko, nawet w czasie dłuższej wędrówki, a komfort użytkowania kijów będzie na najwyższym poziomie. Najlżejsze modele są chętnie wybierane do szybszego przemieszczania się w wymagającym terenie. To oferta dla minimalistów maksymalnie redukujących wagę bagażu. Kije Masters charakteryzują się również niezawodnym systemem blokowania. W zależność od modelu kije mogą być skręcane poprzez umieszczony wewnątrz mechanizm lub przez zaciski, umieszczane na zewnątrz. Możliwość dostosowania wysokości kijów to rzecz niezbędna w czasie przemieszczania się w górskim terenie.

Włoska jakość i świetny design

Kije trekkingowe Masters są cały czas produkowane we Włoszech, dzięki czemu marka szczyci się najwyższą jakością wykonania oraz maksymalnym dopracowaniem wszystkich detali. Wybrane kije wyposażane są w korkowe rączki, doskonale spisujące się nawet w czasie upalnego lata. Optymalnie wyprofilowany kształt zapewnia wygodę podczas wielokilometrowych marszów i pozwala na wygodne podparcie w każdym momencie. Nie bez znaczenia są również regulowane paski. Zwiększona szerokość sprawia, że nie uwierają, a ich długość można łatwo dostosować do potrzeb. Marka Masters jest gwarancją wytrzymałości i pełnej funkcjonalności.