top

Manaslu Outdoor

Manaslu Outdoor to kosmetyki sportowe oraz w góry, które odżywią skórę i zabezpieczą ją przed niekorzystnym wpływem szkodliwego promieniowania słonecznego. To idealny wybór do każdej aktywności fizycznej.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Wyczyść

Manaslu Outdoor to marka z misją

W czasie podejmowania aktywności outdoorowych nasza skóra jest narażona na wiele niesprzyjających czynników. Od skrajnych temperatur, poprzez silny wiatr, zanieczyszczenia mogące znajdować się w powietrzu, po szkodliwe promieniowanie słoneczne. To dlatego wymaga ona specjalnej ochrony, którą doskonale zapewnią kosmetyki Manaslu Outdoor. Marka powstała bowiem z chęci zapewnienia wszystkim aktywnym osobom odpowiedniej ochrony skóry w czasie podejmowanych przez nie aktywności. Wszystkie produkty tego producenta powstają z myślą o pełnej funkcjonalności w czasie wysiłku. Oparte na naturalnych składnikach kosmetyki świetnie sprawdzają się podczas aktywności fizycznej. Odpowiednio dobrana konsystencja i inne właściwości kremów sprawiają, że szybko się wchłaniają i nie spływają wraz z potem, tak jak większość tradycyjnych kosmetyków. Ich użytkowanie jest bardzo wygodne niezależnie od tego czy jesteśmy na weekendowym wyjeździe w polskich górach, czy też na wielotygodniowej wyprawie na drugim końcu świata.

Kremy Manaslu Outdoor w góry

Zarówno podczas ekstremalnych wypraw, jak łatwych jednodniowych wycieczek w wyższe partie gór skóra jest narażona na wiele niesprzyjających czynników. Po pierwsze wraz ze zwiększającą się wysokością drastycznie wzrasta również ilość szkodliwego promieniowania UV docierającego ze światłem słonecznym. Na mniejszych wysokościach znaczną jego część przechwytuje gruba warstwa atmosfery. Im wyżej się przemieszczamy, tym staje się ona cieńsza. Stwarza to konieczność dodatkowego chronienia skóry przed szkodliwym promieniowaniem. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą kremy Manaslu Outdoor w góry. Wysoka ochrona przed UV na poziomie 50 UPF świetnie sprawdza się w słoneczne dni. Po drugie na większych wysokościach, a także w mroźne dni powietrze może być bardzo suche. W połączeniu z silnym wiatrem będzie powodowało szybkie przesuszanie skóry na nieosłoniętych częściach działa. Dzięki właściwościom odżywczym kosmetyków Manaslu Outdoor możliwe będzie jej odpowiednie nawilżenie i odżywienie, które skutecznie przeciwdziałają wysuszeniu.

Kosmetyki Manaslu Outdoor na co dzień

Nawet najwięksi miłośnicy gór niektóre dni w roku muszą spędzić w mieście. Oczywiście większość z nas spędza w nim znacznie więcej czasu, w miarę możliwość organizując sobie treningi, które pozwolą przygotować się na kolejną wyprawę. Także w środowisku miejskim nasza skóra jest narażona na wiele niekorzystnych czynników. Choć szkodliwe promieniowanie słoneczne stanowi nieco mniejszy problem niż w górach, skóra nadal powinna być przed nim dodatkowo zabezpieczana. Ponadto miejskie powietrze jest zdecydowanie bardziej zanieczyszczone, co oczywiście ma również niekorzystny wpływ na kondycję skóry. Specjalne formuła kremów sportowych Manaslu Outdoor zapewnią jej odpowiednia ochronę przed szkodliwymi czynnikami i dodatkowo ją odżywią.

Kosmetyki górskie i dla aktywnych osób kupisz online!

W naszym sklepie 8a.pl zapewniamy szeroki wybór kosmetyków polskiej marki Manaslu Outdoor. Dzięki nim zapewnisz swojej skórze ochronę i odżywienie zarówno w czasie wyjazdów i aktywności outdoorowych, jak i na co dzień. Odpowiednio dobrane kosmetyki świetnie sprawdzą się zarówno w wysokich górach, na wycieczce w tropikach, podczas aktywności na wodzie, ale również w mieście podczas załatwiania codziennych obowiązków.

Świetne właściwości użytkowe Manaslu Outdoor potwierdzają liczni ambasadorzy marki Manaslu Outdoor. Wśród nich znajdują się między innymi himalaiści i wspinacze – Artur Małek i Ryszard Pawłowski. Optymalnie dobrane kremy sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach w górach wysokich, gdzie dobre zabezpieczenie skóry przed mocnym promieniowaniem słonecznym oraz ostrym mrozem jest niezbędne. Kosmetyki, które sprawdzają się w takich warunkach, spiszą się również podczas innych górskich wyzwań. Wśród osób doceniających właściwości kremów Manaslu Outdoor znalazła się także biegaczka górska Natalia Tomasiak. Odpowiednia ochrona skóry jest niezbędna na zwodach biegowych na większych wysokościach, ale przed wszystkim na długich godzinach spędzonych na treningach. Odpowiedni skład kremów sprawia, że nie przeszkadzają one w czasie maksymalnego wysiłku i gwarantują odpowiedni komfort nawet w wyższych temperaturach. Z kolei ochronę skóry w czasie mroźnych dni docenia z pewnością snowboardzistka Paulina Ligocka. Pośród ambasadorów znajdziemy też przedstawiciela letnich sportów. Janek Lisewski to doświadczony kitesurfer i windsurfer, któremu kosmetyki Manaslu Outdoor pozwalają odpowiednio ochronić skórę na wodzie.