Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Łopata śnieżna Climbing Technology Agile Plus Kit

  • Przepraszamy.
    Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Łopata śnieżna Climbing Technology Agile Plus Kit to wszechstronny zestaw, który zapewni Ci bezpieczeństwo w górach.

Zestaw wykorzystujący nowatorskie rozwiązanie firmy Climbing Technology, pozwalające zmienić ultralekki czekan w łopatę śnieżną. Zestaw pozwoli Ci również w awaryjnej sytuacji zmienić łopatę w dead man’a, z którym założysz stanowisko w śniegu.

W skład zestawu wchodzą:

Agile Plus Ice Axe:

Najnowszy w kolekcji, ultralekki czekan dla maniaków niskiej wagi. Jest doskonałym wyborem do ski-touringu i wszędzie tam gdzie waga jest decydującym kryterium doboru sprzętu.

Stylisko zostało wykonane ze stopów lekkich, dzięki czemu udało się obniżyć wagę do minimum. Wytrzymała głowica wraz z grotem zostały wykonane z hartowanej stali. Takie połączanie materiałów daje doskonałe narzędzie do zdobywania wytyczonych przez Ciebie, niezdobytych do tej pory szlaków.

Shovel:

Łopata wykonana ze stopów lekkich, którą można szybko połączyć z czekanem. Łopata posiada otwory, dzięki czemu można ją wykorzystać jako dead man’a, pozwalającego założyć stanowisko w śniegu.

Agile Pick Cover:

Osłona zabezpieczająca ostrze czekana w czasie transportu.

W zestawie znajduje się czekan o długości 45 cm.

Długość całości: 65,5 cm;
Długość szufli: 30 cm;
Szerokość szufli: 22 cm;
Waga zestawu z pokrowcem: 754 g

Załączniki:

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne