top

Lodówki turystyczne

Lodówki turystyczne kempingowe i samochodowe to doskonałe rozwiązanie na letnie upały. Lodówki przenośne zapewnią świeżą żywność i chodne napoje na kempingu i podczas długich tras pokonywanych samochodem.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Typ produktu
    Lodówka / chłodziarka
Zobacz jako Siatka Lista

31 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

31 Produkty

na stronę
Wyczyść

Lodówki turystyczne to maksymalny komfort

W czasie letnich wyjazdów przewożenie żywności i napojów jest szczególnie utrudnione. Upalne temperatury potrafią uprzykrzyć życie nawet najlepiej przygotowanym kucharzom. Jeśli chcesz zawsze dysponować najświeższymi składnikami, z pomocą przyjdą Ci lodówki turystyczne. To niezwykle kompaktowe modele, które zapewnią chłód zarówno żywności, jak i napojom. W naszej ofercie dostępne są zarówno kompaktowe lodówki samochodowe, jak i nieco większe lodówki kempingowe. Niezależnie od tego czy planujesz kilkunastodniowy pobyt na kempingu pod namiotem czy wielogodzinną trasę, którą spędzisz w aucie, lodówka elektryczna zapewni stały dostęp do chodnych napojów oraz świeżego jedzenia. To idealny wybór zarówno na rodzinne wakacje, jak i weekendowy wypad z paczką znajomych.

Różne typy lodówek

Elektryczne lodówki turystyczne najczęściej mogą być zasilane z dwóch źródeł -12 V i 230 V. Dzięki temu lodówka może być używana zarówno w samochodzie podczas jazdy, jak i już po dotarciu na kemping, kiedy możemy podłączyć ją do kempingowej sieci elektrycznej. Takie rozwiązanie sprawia, że żywność i napoje są chłodzone przez cały czas. Lodówki przenośne są projektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było jak najłatwiejsze. Intuicyjne przyciski pozwalają szybko ustawić pożądaną temperaturę. Instalowane w lodówkach uchwyty umożliwiają niezwykle łatwe przemieszczanie się nawet wtedy, kiedy jest ona pełna artykułów spożywczych. Zastosowanie grubych ścianek wypełnionych skutecznym izolatorem sprawia, że lodówka bardzo długo utrzymuje niską temperaturę.

Lodówki turystyczne online

W sklepie 8a.pl oferujemy sprawdzone lodówki przenośne dla wymagających użytkowników. Świetnie sprawdzające się lodówki samochodowe i kempingowe marek takich jak Outwell czy Easy Camp to pewne chłodzenie w czasie wyjazdów turystycznych. Lodówki turystyczne stanowią duże udogodnienie w czasie dłuższych pobytów na kempingu, umożliwiając przygotowywanie znacznie bardziej zróżnicowanych posiłków.