Lizard

Lizard to doświadczony producent obuwia turystycznego z Włoch. Znaczną część kolekcji stanowią wytrzymałe sandały, idealne na dłuższe wycieczki. Sandały Lizard – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Prostota i perfekcyjne wykończenie – to właśnie sandały Lizard

W przypadku obuwia na lato zbędna jest nadmierna komplikacja konstrukcji. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Lizard, która w swoich sandałach stosuje klasyczne, ale doprowadzone do perfekcji rozwiązania. Konstrukcja większości modeli jest oparta na tradycyjnych poliestrowych paskach. Zapewniają ona wysoką wytrzymałość, a także szybsze wysychanie. W większości modeli zastosowano charakterystycznie wyprofilowane miejsce na stopę. Zapewnia ono komfort i ergonomię, optymalnie podpierając stopę na całej jej długości. To właśnie dlatego sandały Lizard oferują tak wysoki poziom komfortu. Wybrane modele sandałów oferują skórzaną wyściółkę. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób używających sandałów na co dzień. Wersje te są również często wybierane na dłuższe wędrówki, podczas których oferują niezrównany komfort.

Bogata oferta sandałów pozwala na perfekcyjne dobranie obuwia

Wśród oferowanych przez markę Lizard sandałów znajduje się wiele modeli optymalnie dopasowanych do potrzeb użytkowników. Niezwykle wszechstronne są kultowe już modele Hike i Super Hike, które sprawdzają się podczas większości letnich wyjazdów, ale są również z chęcią użytkowane na co dzień. W sklepie 8a.pl staramy się zapewnić jak największy wybór spośród wersji kolorystycznych oraz modeli. Dzięki temu w ofercie posiadamy sandały damskie i męskie, zarówno takie, które lepiej sprawdzą się w terenie, jak i te, które optymalnie spisują się na utwardzonych nawierzchniach. Sandały to perfekcyjny wybór na najwyższe temperatury, który zapewni niezrównaną przewiewność i lekkość każdego kroku.

Lizard - popularne kategorie

Sandały lizard