top

Liofilizaty Trek'n Eat

Liofilizaty Trek'n Eat to niezwykle lekka żywność pozbawiona wody, którą w mgnieniu oka można przemienić w pełnowartościowy posiłek. Szeroki wybór dań sprawia, że w łatwy sposób można urozmaicić menu.
22
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Liofilizaty Trek’n Eat to zróżnicowane smaki

Każdy miłośnik turystyki znajdzie wśród dostępnych potraw swoje ulubione danie. Potrawka z ziemniaków z prażoną cebulką, ryż po indyjsku, makaron z warzywami i wiele innych potraw tylko czeka na odkrycie. Wiele dań przygotowano z myślą o wegetarianach, dzięki czemu każdy może w w pełni cieszyć się z wyjątkowej wygody, jaką oferuje tego typu żywność. Posiłki liofilizowane Trek’n Eat cechują się bardzo niską wagą oraz minimalnymi rozmiarami, dzięki czemu można je łatwo spakować do plecaka i przygotować zestaw żywnościowy nawet na wielotygodniowe wyprawy. Przygotowanie posiłków jest niezwykle proste i często polega po prostu na zalaniu zawartości wrzątkiem, zamieszaniu i odczekaniu kilku minut. Do spożycia posiłku nie potrzeba nawet dodatkowych naczyń, ponieważ całość można przyrządzić w dostarczonej torebce. Liofilizaty Trek’n Eat to doskonały wybór za każdym razem, kiedy wyruszasz w teren.

Zapoznaj się również z innymi liofilizatami!

Liofilizaty MX3 Aventure Liofilizaty Travellunch Liofilizaty Lyofood Liofilizaty wegetariańskie Liofilizaty bezglutenowe