top

Liny wspinaczkowe Tendon

Liny wspinaczkowe Tendon to najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania oraz niezawodność. Sprawdź modele do sportowej wspinaczki i w góry, a także te z oferty dla profesjonalistów, dla których liny Tendon to narzędzie codziennej pracy.
39
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę

Liny wspinaczkowe Tendon to niemal siedzemdziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie rozwoju lin i produkcja wykorzystująca najnowocześniejsze procedury firmy Lanex A.S. w Czechach. To modele wykorzystujące takie nowinki jak oplot SBS, oplot zintegrowany z rdzeniem (Tefix) czy konstrukcja wyplatania Secure.

Liny wspinaczkowe Tendon - dla każdego

Kolekcja czeskiej marki jest niezwykle bogata. Wynika to z doświadczenia i możliwości - mając dostęp do jednego z najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie parków maszynowych, Tendon jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdego typu wspinaczki, gusta i preferencje. Liny wspinaczkowe Tendon, zarówno te przewidziane w letnie skały, jak i zimowe góry czy wielkie ściany, podzielone są na serie EXPERT, ADVANCED i BEGINNER. Dzięki temu intuicyjnemu podziałowi, od razu wiadomo czy ma się do czynienia z liną nastawioną na trwałość, optymalną cenę i obsługę która nie wymknie się spod kontroli, czy też z modelami gdzie priorytetem jest absolutnie najniższa waga, szybkość obsługi, odporność na najgorsze warunki pogodowe. Znajdziesz u nas liny wspinaczkowe Tendon o średnicach od tych kojarzonych raczej z nicią dentystyczną ;-), aż po super żywotne 11-ki. Wybierz preferowaną długość, sposób impregnacji i ruszaj na nowy projekt.